Самбірська

районна державна адміністрація


До відома керівників  підприємств та організацій, представників малого та середнього бізнесу

Мерія м. Жешова, "Octogroup" Sp. Z о.о. за сприяння Посольства Польщі в Україні та Почесного консульства України в м. Жешув 29-30 травня 2014 року проводить конференцію на тему „Методи співпраці з Європейськими інвестиційними фондами".

 Основною метою конференції є ознайомлення власників та керівників українських підприємств, представників малого та середнього бізнесу з можливістю співпраці з Європейськими фінансовими фондами, лізинговими компаніями та участі у інвестиційних проектах.

Налагодження ділових контактів, отримання інформації про методи та процедури співпраці надасть можливість українським підприємствам залучати кошти європейських фондів для модернізації обладнання та впровадження спільних інвестиційних проектів, як на території України так і на території Польщі, як наслідок підвищення конкурентоспроможності українських підприємств на Європейських ринках.

Представники банків BGK і РКО ВР проінформують учасників конференції про умови та можливості участі у державній програмі Республіки Польща за ініціативи Президента Польщі Броніслава Комаровського, яка буде реалізовуватися за рахунок можливостей польських банків, які готові інвестувати в розвиток і реструктуризацію українських підприємств шляхом створення фонду в 300 млн. злотих (100 млн. $).

Програмою конференції передбачено виступи польських фахівців, виступ мера міста Жешова Тадеуша Ференца та представників мерії м. Жешова, виступ представника Посольства України в Республіці Польща, неформальне спілкування з учасниками конференції, екскурсія по місту Жешув та відвідування замку Любомпрських в Ланцуті.

Місце проведення конференції: Мерія м. Жешув, площа Ринок. Вартість участі в конференції складає 320,00 EURO. Оплата, як за готівку так і на розрахунковий рахунок для українських фірм, які є суб'єктами зовнішньо-економічної діяльності.

В ціну входить трансфер з м. Львова та м. Івано-Франківська, 2 сніданки, вечеря, ночівля в готелі.

Представники та координатори конференції в Україні:

 Ліліана Чудак        095 592 42 02;

Людмила Сачко      050 221 94 19;

Оксана Лукава       096 909 5491.

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(При відправленні повідомлення обов'язково в полі Тема вказуйте: конференція

29-30.05.2014р.)

 

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 623 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua