Самбірська

районна державна адміністрація

Інвестиційні показники району

 

10 листопада перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терлецька провела робочу нараду з питань підготовки мікропроектів місцевого розвитку на 2015 рік.

Детальніше:Підготовку заявок...

Відповідно до Програми розвитку освіти Львівщини на 2013-2016 роки загальноосвітні школи району взяли участь в обласному конкурсі освітніх проектів. За результатами оцінювання 14 проектів виграли конкурс за двома напрямками «Розвиток мережі дошкільних начальних закладів», «Енергозбереження в освітній сфері».

Детальніше:В районі триває реалізація...

prurod5

4 листопада під час другого пленарного засідання ХХХІ сесії Львівської обласної ради депутатами ухвалено рішення про внесення змін до Переліку першочергових природоохоронних заходів, фінансування яких здійснюється з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2014 році.

Детальніше:Внесено зміни до Переліку...

 

Відповідно до Програми соціально-економічного та культурного  розвитку Львівської області на 2014 рік  6  природоохоронних заходів району фінансуватимуться з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2014 році, а саме:

Детальніше:ОФОНПС - додаткові...


До відома керівників  підприємств та організацій, представників малого та середнього бізнесу

Мерія м. Жешова, "Octogroup" Sp. Z о.о. за сприяння Посольства Польщі в Україні та Почесного консульства України в м. Жешув 29-30 травня 2014 року проводить конференцію на тему „Методи співпраці з Європейськими інвестиційними фондами".

Детальніше:Міжнародна конференція на...

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 390 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua