Самбірська

районна державна адміністрація

Соціально-економічний розвиток

Сьогодні, 12 вересня, Служба експортера Львівської ОДА спільно з ДУ «Офіс з просування експорту України» та Estonia Development Cooperation провели освітню програму-лекцію для експортерів Львівської області.

Детальніше:Для експортерів Львівщини...

7 березня 2019 року Львівська обласна державна адміністрація спільно з ДУ «Офіс з просування експорту України» провели практичний семінар для підприємців «Як продати свій бренд на глобальних ринках: маркетинг, візуальна айдентика й елементи орендування». Захід відбувся  з метою підвищення рівня обізнаності  учасників щодо особливостей формування власного бренду на зовнішні ринки. Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Детальніше:Для підприємців області...

У середу, 6 березня, в готелі «Банк» відбувся «Австрійсько-український день відновлювальної енергії» організований  ADVANTAGE AUSTRIA, співорганізаторами якого виступили управління інвестиційної політики Львівської облдержадміністрації.

Детальніше:У Львові організували...

З 13 лютого Служби експортера та інвестора департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації розпочали зустрічі  у районах області з суб’єктами підприємницької діяльності.

Детальніше:11 суб'єктів господарської...

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua