Самбірська

районна державна адміністрація

РДА

 

Днями проведено виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення у Воле-Баранецькій сільській раді.

Робоча група під керівництвом першого заступника голови Самбірської райдержадміністрації Петра Германа провела інформаційно-роз’яснювальню роботу щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. підвищення рівня мінімальної заробітної плати найманим працівникам. Суб’єктів господарювання проінформовано щодо належного оформлення трудових відносин.

Сьогодні, 4 червня, у Львівській обласній державній адміністрації відбулось обговорення результатів дослідження «Молодіжна політика та аналіз стану інтеграційних процесів. Налагодження механізмів активної співпраці студентської молоді з числа внутрішньо переміщених осіб, студентів з тимчасово окупованих територій і місцевого молодіжного середовища у Львові та Львівській області».

Детальніше: На Львівщині визначили...

УКРАЇНА
САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

« 22 » січня 2019 року Самбір № 8

Про затвердження складу комісії з питань захисту прав дитини при Самбірській районній державній адміністрації

У відповідності до статей 6, 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», та у зв’язку з кадровими змінами, що відбулися в районній державній адміністрації:

  1. Затвердити склад комісії з питань захисту прав дитини при Самбірській районній державній адміністрації, що додається.
  2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови Самбірської районної державної адміністрації від 27 липня 2017 року № 399 «Про затвердження складу комісії з питань захисту прав дитини при Самбірській районній державній адміністрації».
  3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Микола Фрей

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядження голови
районної державної адміністрації
від «22» січня 2019 року № 8

Склад

комісії з питань захисту прав дитини
при Самбірській районній державній адміністрації

 

Фрей
Микола Михайлович

— голова Самбірської районної державної адміністрації, голова комісії;

Ленартович
Леся Ігорівна

— заступник голови районної державної адміністрації, заступник голови комісії;

Худзей
Данута Степанівна

— заступник начальника служби, начальник відділу з питань опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, що залишилися без батьківської опіки служби у справах дітей районної державної адміністрації, секретар комісії;

Члени комісії:

Андрощук
Галина Іванівна

— старший інспектор ювенальної превенції Самбірського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області (за згодою);

Білас
Наталія Богданівна

— начальник відділу освіти районної державної адміністрації;

Будз
Андрій Степанович

— головний спеціаліст юридичного сектору районної державної адміністрації;

Волошин
Любов Михайлівна

— начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації;

Добрянська
Ольга Василівна

—  начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації;

Кульчицький-Губ’як
Роман Богданович

— начальник Самбірського районного відділу реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Львівській області (за згодою);

Лесько
Василь Богданович

— завідувач сектору з питань молоді та спорту районної державної адміністрації;

Міньків
Галина Богданівна

— директор Самбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

Руда
Марія Степанівна

—  начальник відділу документообігу, контролю та    розгляду звернень громадян районної державної адміністрації;

Федуняк
Ігор Федорович

— заступник головного лікаря комунального закладу Самбірська центральна районна лікарня з педіатрії та пологової допомоги (за згодою).

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших свят для малечі та чудова нагода відповісти добром на добро. Уже традиційно в районі проводяться святкові заходи для дітей, які потребують особливої уваги, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Детальніше: На Самбірщині відбувся...

 

                                                                              

7 грудня 2018 року під час сесій Самбірської районної ради голова райдержадміністрації Микола Фрей прозвітував за 2018 рік.

Детальніше: «Цього року у...

5 грудня  відбулась зустріч заступника голови обласної державної адміністрації Романа Филипіва  із представниками туристичного порталу Zruchno.Travel  в межах промоційного туру Львівщиною.

Детальніше: Представники...

 

 

За підсумками робочої зустрічі керівництва Самбірської районної державної адміністрації, Самбірської районної ради, Новокалинівської міської ради з начальником служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації та представниками Львівської освітньої фундації сьогодні, 14 листопада 2018 року, очільник району Микола Фрей провів нараду з питань фінансування районного дитячого будинку «Рідний дім» с. Корналовичі.

Детальніше: Нарада з питань фінансування...

Дочірні категорії

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua