Самбірська

районна державна адміністрація

РДА

26-27 листопада 2019 року АТ «Укртранснафта» організувало семінар «Актуальні вимоги природоохоронного законодавства та їхнє застосування на об’єктах АТ «Укртранснафта» у місті Львові за участю Оксани Війтик – начальника управління охорони природних ресурсів та моніторингу та Ігоря Кравця -т.в.о. начальника відділу нормування дозвільної діяльності Департаменту екології та природних ресурсів.

Детальніше: Зміни у природоохоронному...

 

Сьогодні, 21 листопада 2019 року, у с. Ралівка відбулось урочисте відзначення 6-ої річниці Дня гідності та свободи, участь у яких взяв перший заступник голови Самбірської райдержадміністрації Петро Герман.

Революція відбулася не лише в політичному житті країни, але й у нас самих, у нашій свідомості. Адже Україна – це територія гідності і свободи. У трагічні дні нашої держави, під час протистоянь у Києві загинули і наші земляки:

Володимир Жеребний- працівник Вишнянського коледжу Львівського національного аграрного коледжу, який загинув 20 лютого 2014 року на вул. Інститутській від кулі снайпера. Нагороджений орденом «Золота зірка» та медаллю «За жертовність і любов до Батьківщини», посмертно;

Володимир Топій- водій львівського заводу «Електрон», пізніше аграрного технікуму. Загинув в лютому 2014 року під час пожежі в Будинку профспілок. Нагороджений орденом «Золота зірка» та медаллю «За жертовність і любов до Батьківщини», посмертно.

Ми повинні пам’ятати за що боролися учасники Євромайдану, заради чого пожертвували своїм життям Небесна сотня та воїни АТО, які загинули і які продовжують боротьбу за свободу, цілісність та єдність держави.

Дуже боляче, що так склалося, але ми свято віримо, що все погане закінчиться і після пережитого ми станемо міцнішими і побудуємо справді сильну Українську державу.

Нагадаємо, акції на підтримку євроінтеграції в Києві розпочалися 21 листопада 2013 року після того, як стало відомо, що уряд України вирішив зупинити підготовку до підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Документ планувалося підписати на саміті Східного партнерства у Вільнюсі 28-29 листопада. Люди, обурені рішенням уряду України, вийшли на майдан Незалежності в Києві. Акцію назвали "Євромайданом".

З метою гідного відзначення на належному рівні 77-ої річниці створення Української Повстанської Армії, патріотичного виховання молоді, висловлення поваги і посилення турботи про ветеранів 11 жовтня 2019 року учні Вощанцівського НВК «СЗШ І-ІІст.-ДНЗ» долучилися до загальнообласної акції «Дякуємо ветеранам УПА». Учнівська молодь відвідала могилу Січових Стрільців, Героїв УПА « Борцям за волю» у селі Канафости. Громадський активіст села Канафости Володимир Казимирчак розповів учням про історію створення могили «Борці за волю». Учні запалили свічки пам’яті на могилі Героїв УПА.

Протягом січня - серпня 2019 року від платників податків Львівщини до Пенсійного фонду України та інших соціальних фондів надійшло 8404,5 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 1 462,7 млн. грн., або на 21,1 відс. більше, ніж у тому ж періоді минулого року.

Детальніше: Для фінансування соціальних...

 

Днями проведено виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення у Воле-Баранецькій сільській раді.

Робоча група під керівництвом першого заступника голови Самбірської райдержадміністрації Петра Германа провела інформаційно-роз’яснювальню роботу щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. підвищення рівня мінімальної заробітної плати найманим працівникам. Суб’єктів господарювання проінформовано щодо належного оформлення трудових відносин.

Сьогодні, 4 червня, у Львівській обласній державній адміністрації відбулось обговорення результатів дослідження «Молодіжна політика та аналіз стану інтеграційних процесів. Налагодження механізмів активної співпраці студентської молоді з числа внутрішньо переміщених осіб, студентів з тимчасово окупованих територій і місцевого молодіжного середовища у Львові та Львівській області».

Детальніше: На Львівщині визначили...

УКРАЇНА
САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

« 22 » січня 2019 року Самбір № 8

Про затвердження складу комісії з питань захисту прав дитини при Самбірській районній державній адміністрації

У відповідності до статей 6, 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», та у зв’язку з кадровими змінами, що відбулися в районній державній адміністрації:

  1. Затвердити склад комісії з питань захисту прав дитини при Самбірській районній державній адміністрації, що додається.
  2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови Самбірської районної державної адміністрації від 27 липня 2017 року № 399 «Про затвердження складу комісії з питань захисту прав дитини при Самбірській районній державній адміністрації».
  3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Микола Фрей

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядження голови
районної державної адміністрації
від «22» січня 2019 року № 8

Склад

комісії з питань захисту прав дитини
при Самбірській районній державній адміністрації

 

Фрей
Микола Михайлович

— голова Самбірської районної державної адміністрації, голова комісії;

Ленартович
Леся Ігорівна

— заступник голови районної державної адміністрації, заступник голови комісії;

Худзей
Данута Степанівна

— заступник начальника служби, начальник відділу з питань опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, що залишилися без батьківської опіки служби у справах дітей районної державної адміністрації, секретар комісії;

Члени комісії:

Андрощук
Галина Іванівна

— старший інспектор ювенальної превенції Самбірського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області (за згодою);

Білас
Наталія Богданівна

— начальник відділу освіти районної державної адміністрації;

Будз
Андрій Степанович

— головний спеціаліст юридичного сектору районної державної адміністрації;

Волошин
Любов Михайлівна

— начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації;

Добрянська
Ольга Василівна

—  начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації;

Кульчицький-Губ’як
Роман Богданович

— начальник Самбірського районного відділу реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Львівській області (за згодою);

Лесько
Василь Богданович

— завідувач сектору з питань молоді та спорту районної державної адміністрації;

Міньків
Галина Богданівна

— директор Самбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

Руда
Марія Степанівна

—  начальник відділу документообігу, контролю та    розгляду звернень громадян районної державної адміністрації;

Федуняк
Ігор Федорович

— заступник головного лікаря комунального закладу Самбірська центральна районна лікарня з педіатрії та пологової допомоги (за згодою).

Дочірні категорії

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua