Самбірська

районна державна адміністрація

РДА

 

З метою ефективного та раціонального використання водних об’єктів, збільшення надходжень до місцевих бюджетів Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації оголошує земельні троги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок (площею 0,7387 га) разом із водним об’єктом (площею 0,6460 га), (площею 0,3644 га) разом із водним об’єктом (площею 0,2813 га), (площею 9,0789 га) разом із водним об’єктом (площею 7,9780 га), (площею 1,5068 га) разом із водним об’єктом (площею 1,3000 га), (площею 1,5518 га) разом із водним об’єктом (площею 1,3216 га) на території Воле-Баранецької сільської ради, земельної ділянки (площею 1,0357 га) разом із водним об’єктом (площею 0,8193 га) на території Вільшаницької сільської ради та земельної ділянки (площею 0,7836 га) разом із водним об’єктом (площею 0,4348 га) на території Воютицької (Лютовиської) сільської ради Самбірського району Львівської області, які відбудуться 07 липня 2020 року о 11.00 год. за адресою: м. Львів, вул. Стрийська,98.

26-27 листопада 2019 року АТ «Укртранснафта» організувало семінар «Актуальні вимоги природоохоронного законодавства та їхнє застосування на об’єктах АТ «Укртранснафта» у місті Львові за участю Оксани Війтик – начальника управління охорони природних ресурсів та моніторингу та Ігоря Кравця -т.в.о. начальника відділу нормування дозвільної діяльності Департаменту екології та природних ресурсів.

Детальніше: Зміни у природоохоронному...

 

Сьогодні, 21 листопада 2019 року, у с. Ралівка відбулось урочисте відзначення 6-ої річниці Дня гідності та свободи, участь у яких взяв перший заступник голови Самбірської райдержадміністрації Петро Герман.

Революція відбулася не лише в політичному житті країни, але й у нас самих, у нашій свідомості. Адже Україна – це територія гідності і свободи. У трагічні дні нашої держави, під час протистоянь у Києві загинули і наші земляки:

Володимир Жеребний- працівник Вишнянського коледжу Львівського національного аграрного коледжу, який загинув 20 лютого 2014 року на вул. Інститутській від кулі снайпера. Нагороджений орденом «Золота зірка» та медаллю «За жертовність і любов до Батьківщини», посмертно;

Володимир Топій- водій львівського заводу «Електрон», пізніше аграрного технікуму. Загинув в лютому 2014 року під час пожежі в Будинку профспілок. Нагороджений орденом «Золота зірка» та медаллю «За жертовність і любов до Батьківщини», посмертно.

Ми повинні пам’ятати за що боролися учасники Євромайдану, заради чого пожертвували своїм життям Небесна сотня та воїни АТО, які загинули і які продовжують боротьбу за свободу, цілісність та єдність держави.

Дуже боляче, що так склалося, але ми свято віримо, що все погане закінчиться і після пережитого ми станемо міцнішими і побудуємо справді сильну Українську державу.

Нагадаємо, акції на підтримку євроінтеграції в Києві розпочалися 21 листопада 2013 року після того, як стало відомо, що уряд України вирішив зупинити підготовку до підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Документ планувалося підписати на саміті Східного партнерства у Вільнюсі 28-29 листопада. Люди, обурені рішенням уряду України, вийшли на майдан Незалежності в Києві. Акцію назвали "Євромайданом".

З метою гідного відзначення на належному рівні 77-ої річниці створення Української Повстанської Армії, патріотичного виховання молоді, висловлення поваги і посилення турботи про ветеранів 11 жовтня 2019 року учні Вощанцівського НВК «СЗШ І-ІІст.-ДНЗ» долучилися до загальнообласної акції «Дякуємо ветеранам УПА». Учнівська молодь відвідала могилу Січових Стрільців, Героїв УПА « Борцям за волю» у селі Канафости. Громадський активіст села Канафости Володимир Казимирчак розповів учням про історію створення могили «Борці за волю». Учні запалили свічки пам’яті на могилі Героїв УПА.

Протягом січня - серпня 2019 року від платників податків Львівщини до Пенсійного фонду України та інших соціальних фондів надійшло 8404,5 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 1 462,7 млн. грн., або на 21,1 відс. більше, ніж у тому ж періоді минулого року.

Детальніше: Для фінансування соціальних...

 

Днями проведено виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення у Воле-Баранецькій сільській раді.

Робоча група під керівництвом першого заступника голови Самбірської райдержадміністрації Петра Германа провела інформаційно-роз’яснювальню роботу щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. підвищення рівня мінімальної заробітної плати найманим працівникам. Суб’єктів господарювання проінформовано щодо належного оформлення трудових відносин.

Сьогодні, 4 червня, у Львівській обласній державній адміністрації відбулось обговорення результатів дослідження «Молодіжна політика та аналіз стану інтеграційних процесів. Налагодження механізмів активної співпраці студентської молоді з числа внутрішньо переміщених осіб, студентів з тимчасово окупованих територій і місцевого молодіжного середовища у Львові та Львівській області».

Детальніше: На Львівщині визначили...

Дочірні категорії

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua