Самбірська

районна державна адміністрація

Оголошення про проведення громадських слухань по генеральному плану!!!

ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів

під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні.

 

Назва містобудівної документації: «Детальний план території розроблений з метою зміни цільового призначення земельної ділянки в адміністративних межах Бабинської сільської ради (за межами населеного пункту с. Бабина) Самбірського району Львівської області.

Основні техніко – економічні показники: 

 • Площа земельної ділянки: - 0,3698 га;
 • Площа забудови – 534,0 м2;
 • Коефіцієнт забудови – 15 %;
 • Благоустрій – 3464,0 м2;
 • Площа озеленення – 2004,0 м2;
 • Площа тротуарного покриття – 1160,0 м2;
 • Поверховість 2 пов.

Графічні матеріали:

 • План існуючого використання території суміщений із схемою існуючих інженерних мереж М 1:1000;
 • Проектний план суміщений з проектними планувальними обмеженнями, основними напрямки руху транспорту та пішоходів. Інженерні мережі. М 1: 1000
 • План червоних ліній. Поперечний профіль вулиці. М 1: 1000

 

Замовник містобудівної документації: Самбірська районна державна адміністрація.

 

Підстава для розроблення містобудівної документації: Розпорядження Самбірської районної державної адміністрації № 76 від 26 березня 2020 року «Про надання дозволу на розроблення детального плану території для зміни цільового призначення земельної ділянки в адміністративних межах Бабинської сільської ради (за межами населеного пункту с. Бабина) Самбірського району  Львівської обл Інформацію про місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації: З матеріалами проєкту містобудівної документації у паперовому вигляді можна ознайомитися у секретаря Бабинської сільської ради (за адресою с. Бабина, вул. Шевченка 4, приміщення сільської ради)

Посадова особа замовника містобудівної документації,  відповідальна  за забезпечення організації розгляду пропозицій: головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури Самбірської РДА Андрій Шуркавський (м. Самбір вул. Мазепи 8. каб. 19 а)

Строк подання і  строк  завершення  розгляду пропозицій: з 14 квітня 2020 року до 12 травня 2020 року та протягом періоду проведення громадських слухань, в робочі дні з 9-00 год. до 16-00 год.

 

Пропозиції приймаються: у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції до проєкту  містобудівної документації мають право подавати:

 • повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проєкт містобудівної документації на місцевому рівні;
 • юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проєкт містобудівної документації на місцевому рівні;
 • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
 • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
 • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

 

Пропозиції  подані особами  після встановленого  строку, залишаються без розгляду.

 

Громадські слухання проєкту містобудівної документації відбудуться на території Бабинської сільської ради (за адресою с. Бабина, вул. Шевченка 4, приміщення сільської ради) 12 травня 2020 року о 11 год. 00 хв.

Існуючий стан

Проєктний план

Червоні лінії

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua