Самбірська

районна державна адміністрація

Сьогодні, 21 листопада 2020 року, біля меморіалу Героям України, перший заступник голови Самбірської районної державної адміністрації Василь Вісьтак, хвилиною мовчання вшанував пам’ять загиблих героїв, які захищали нашу державу за часів Майдану та на сході України, та поклав квіти.

Революція відбулася не лише в політичному житті країни, але й у нас самих, у нашій свідомості. Адже Україна – це територія гідності і свободи. У трагічні дні нашої держави, під час протистоянь у Києві загинули і наші земляки:

Володимир Жеребний - працівник Вишнянського коледжу Львівського національного аграрного коледжу, який загинув 20 лютого 2014 року на вул. Інститутській від кулі снайпера. Нагороджений орденом «Золота зірка» та медаллю «За жертовність і любов до Батьківщини», посмертно;

Володимир Топій - водій Львівського заводу «Електрон», пізніше аграрного технікуму. Загинув в лютому 2014 року під час пожежі в Будинку профспілок. Нагороджений орденом «Золота зірка» та медаллю «За жертовність і любов до Батьківщини», посмертно.

Ми повинні пам’ятати за, що боролися учасники Євромайдану, заради чого пожертвували своїм життям Небесна сотня та воїни АТО, які загинули і які продовжують боротьбу за свободу, цілісність та єдність держави.

Дуже боляче, що так склалося, але ми свято віримо, що все погане закінчиться і після пережитого ми станемо міцнішими і побудуємо справді сильну Українську державу.

Нагадаємо, акції на підтримку євроінтеграції в Києві розпочалися 21 листопада 2013 року після того, як стало відомо, що уряд України вирішив зупинити підготовку до підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Документ планувалося підписати на саміті Східного партнерства у Вільнюсі 28-29 листопада. Люди, обурені рішенням уряду України, вийшли на майдан Незалежності в Києві. Акцію назвали "Євромайданом".

 

 

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua