Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

За даними отриманих екстрених повідомлень, які скеровували ЗОЗ Львівської області в Самбірський МРВ ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» та отриманих результатів ПРЛ-діагностики від ДУ «ЛОЛЦ МОЗ України» та лабораторій приватної форми власності: «Унілаб», «Діа Віта Мед» та інших, станом на 30 липня 2020 року в Самбірському районі зареєстровано 84 підтверджені випадки COVID-19, - зазначила завідувачка Самбірського МРВ ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» Шпак Надія Петрівна під час засідання районної комісії з питань ТЕБ і НС.

Під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації, першого заступника голови районної комісії з питань ТЕБ і НС Ільчишина Івана Івановича на вчорашньому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій обговорено питання стану забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів у Самбірському районі.

З 12 травня по 30 липня на стаціонарному лікуванні знаходилося 28 осіб, із них в КНП «Рудківська лікарня «Рудківської міської ради» 12 осіб, в яких підтверджений діагноз коронавірусної інфекції. Кількість осіб пролікованих в КНП «Рудківська лікарня» станом на 29 липня - 74 особи.

Станом на 30.07.2020 року за даними отриманих інформацій від закладів охорони здоров’я району виздоровіло 43 особи. Померло 3 людей з підтвердженим діагнозом, з них 2 в КНП «Рудківська лікарня «Рудківської міської ради».

Проблемним питанням залишається проведення вчасного лабораторного тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції (ПРЛ), імуноферментного аналізу( ІФА) особам, які визначені наказами Міністерства охорони здоров’я №1227 від 20.05.2020р. та №1411 від 16.06.2020р.

Заслухавши інформацію доповідачів, взявши до уваги постанову Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» комісія вирішила продовжити карантинні заходи на території району до 31 серпня 2020 року.

Дозволити з 3 серпня 2020 року відвідування закладів дошкільної освіти.

 Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

 

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua