Самбірська

районна державна адміністрація

27 червня 2010 р. відбувся ІІІ-й районний фестиваль дитячої народної творчості «Ми – дітвора українська»

Як і багато інших нововведень, започаткованих районною владою, життєздатним виявився і фестиваль дитячої творчості «Ми – дітвора українська», який відбувся напередодні Дня Конституції.

Селище Дубляни представили два колективи – танцювальний «Незабутки» (художній керівник Ірина Ковалів) та вокальний «Щебетушки». З Роздільного приїхали Марія та Володимир Спринські, з Корналович – два дуети: Ярослава Буньо з чотирирічною Іринкою Писар та Тетяна Малішевська.

Хлопчиці виставили ансамбль сопілкарів. На бандурі заграв Дмитро Попадин. Наступною була Христина Попівчак з Підгайчиків. Чукв'янці подали сценічне дійство на шкільну тематику.

Село Ваньовичі представили вокалісти Андрій Ящак та Ірина Шедна, а гумореску гарно виконав Андрій Мертушка.

Новосілки вже вкотре представили бандуристки Марія Даниляк та Соломія Барчак, а Городище – виконавиці Оксана Шпуганич та Христина Товканець. Від Кульчиць виступили Ірина Шабелько.

З Малої Озимини прибули співачка Діана Дзерень, а чудову гумореску про дідуся з кухликом гарно декламувала Зоряна Верещак.

Із гірського Блажева приїхав виконавець Володимир Курчик, з Михайлевич – гарні сестрички Мартуся та Вероніка Янів. Добре виступила й вокальна група з Нижньог, гарним був виступ дівочого квартету з Ваньович.

Села Чайковичі представили дві Вікторії – Пасічник та Солонинко. Виступ танцювального колективу «Едельвейс» із Нагірного (керівник Наталія Кузбит) став гарним завершальним акордом фестивалю.

Після того, як завершився останній виступ, на сцену вийшли організатори фестивалю. Голова районної ради Ігор Максимів, начальник відділу культури і туризму РДА Василь Федірко, головний спеціаліст відділу у справах сімї'ї, молоді та спорту Марія Павлішевська привітали дітей із завершенням цього фестивалю, із святом української Коституції та побажали дітям гараздів. А по тому вручили пам’ятні подарунки кожному виконавцеві. Загалом фестиваль відбувся.

Цей захід є своєрідним звітом закладів культури району про те, як насправді там ведеться робота із дітьми. Справжньою знахідкою став виступ дівочого тріо з села Погірці. Директор Народного дому Наталія Горожинська разом із Мар'яною Войтанович, Романною Терлич, Анжелою Пасенко збирали старі, не знані широкому загалу пісні, розбили їх на голоси і прекрасно виконали на районній сцені. Вартими подяки є і старання працівників районного Народного дому, які гарно організували і провели цей захід.

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 637 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua