Самбірська

районна державна адміністрація

ПОЛОЖЕННЯ
Про проведення районного фестивалю зимового фольклору

„Возвеселімся всі радо нині”

І. Мета і завдання фестивалю

Районний фестиваль зимового фольклору „Возвеселімся всі радо нині” покликаний продовжити відродження звичаїв, традицій та художньої народної творчості.

Завданням фестивалю є:

Відродження та популяризація народних звичаїв та обрядів (зимового фольклору зокрема), сприяння духовному та естетичному розвитку підростаючого покоління, активізація культурно-мистецького життя району.

ІІ. Організатори фестивалю: райдержадміністрація; районна рада; відділ у справах сім’ї, молоді та спорту; відділ культури і туризму райдержадміністрації.

ІІІ. Місце, умови та порядок проведення фестивалю.

Фестиваль проводиться у першу неділю лютого у районному Народному домі м. Самбора.У фестивалі беруть участь: вокальні аматорські колективи (чоловічі, жіночі, мішані, дитячі); драматичні колективи; Вік учасників не обмежується.Час виступу вокальних колективів до 10 хв., вертепи до 15 хв.. Репертуар вокальних колективів складається з 2-ох творів.Учасники зобов’язані чітко дотримуватися регламенту фестивалю.Учасники фестивалю нагороджуються цінними подарунками.Для участі у фестивалі керівники колективів подають заявки до 5 лютого поточного року у районний Народний дім за адресою м. Самбір, вул. І. Франка, 31, тел. 3-23-91, 3-43-92.

 

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 140 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua