Самбірська

районна державна адміністрація

Основні економічні показники району

Відповідно до Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2014 рік в районі затверджено 32 програми, на виконання яких у місцевому бюджеті було передбачено 1518,240 тис. грн. Враховуючи зміни до бюджетних призначень сума коштів склала 1738,24 тис. грн. Впродовж року здійснювалось фінансування 25 програм, на реалізацію яких освоєно 1332,546 тис. грн., або 76,7 % річних призначень. Фінансування програм здійснювалось за рахунок коштів районного бюджету.

Додаток

Головним завданням відповідно до Програми соціально-економічного розвитку району на 2014 рік є забезпечення стабільної роботи діючих підприємств, наповнення бюджетів всіх рівнів, стабільне функціонування системи освіти, охорони здоров'я, культури та всіх галузей, які мають забезпечити належний рівень життя мешканців регіону.

Детальніше: Підсумки роботи...

Промисловим комплексом Самбірського району забезпечено позитивну динаміку виробництва продукції, обсяг реалізації якої склав за січень-липень поточного року (за попередніми даними) 85,6 млн. грн., що у 3,5 рази більше аналогічного показника 2013 року.

Детальніше: Про підсумки роботи...

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

Перегляди статей
5212170

На сайті 296 гостей та користувачі відсутні

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua