Самбірська

районна державна адміністрація

Туризм

І знову, котрий це вже раз, 

Зійшлися ми в одній родині,

Щоб пом’януть той славний час,

Коли в офіру Україні

Себе віддали кращі з нас!

Детальніше: 1 листопада 2013 року в м....

 

31 жовтня в бібліотеці-філії с. Зарайське пройшла година пам’яті: «І знову вертається річниця велика і славна», присвячена 95-річчю утворення Західно-Української Народної Республіки.

Детальніше: «І знову вертається річниця...

У читальному залі бібліотеки-філії  для юнацтва м.Самбора пройшов усний альманах: «Неописані оповіді, які опалила війна». Вступне слово зачитала зав. бібліотекою-філією Проць Л.В.

Детальніше: «Неописані оповіді, які...

29 жовтня 2013року з нагоди 69 річниці з Дня визволення України від фашистських загарбників у бібліотеці-філії для дорослих м.Рудки пройшла година пам’яті: «Минуще все лиш пам'ять вічна».

Детальніше: «Минуще все лиш пам'ять вічна»

    Витоки духовності « З історії релігійного життя отця Андрія Нижанківського» (огляд газетних статей, жовтень бібліотека-філія с. Черхава);  година духовності « Вільна України – мрія Андрія Нижанківського» ( 10 жовтня, центральна районна бібліотека);  мистецька година «Славетна родина Нижанківських» ( 25 жовтня Самбірська юнацька бібліотека).

 

«Спортом займатись – здоров’я набиратись» -  під такою назвою в районній дитячій бібліотеці пройшов захід.

В ньому брали участь учні 4-го класу. Було проведено бесіду в якій бібліотекарі пропагували здоровий спосіб життя та виховання негативного ставлення  до шкідливих звичок. На закінчення було проведено вікторину: «Здоровому все здорово».

 

Відділом культури райдержадміністрації проведена відповідна робота по забезпеченню проведення паспортизації та інвентаризації об’єктів культурної спадщини. Розроблено паспорти об’єктів культурної спадщини та розпочато роботу по їх заповненню.

Гаївки – це обрядові весняні пісні у супроводі дівочих хороводів. Вони є невідємною частиною християнської культури. У ці дні на Самбірщині відбувається відродження стародавніх традицій у вигляді фольклорно-етнографічних свят, зокрема, Великодніх гаївок. Ці свята пробуджують інтерес до народної творчості, сприяють відродженню призабутих пісень, хороводів.

Вчора свято гаївок відбулося у селі Роздільне та Черхава сьогодні відбудеться у с. Ралівка, завтра у м. Рудки.

     6 жовтня делегація з Республіки Білорусь з рамках робочого візиту відвідала об’єкти системи кооперації  Самбірщини: Підгайчики, Михайлевичі, Рудки, Черхаву, Лукавицю, Монастирець, Лопушно. Серед присутніх – начальник управління фізичної культури і туризму Брестського облвиконкому Микола Хевук, голова правління Білоруського республіканського союзу споживчих товариств Сергій Сідько,  голова Мінського облспоживсоюзу Віктор Кашпей, Гомельського – Василь Смольський, Вітебського – Олександр Шинкоренко; голова правління Львівської обласної спілки споживчих товариств Михайло Ванівський. Серед напрацювань делегації - підписання Плану заходів з виконання домовленостей, досягнутих у ході візиту делегації Республіки Білорусь у Львівську область на 2010-2012 роки. Також голова правління Львівської обласної спілки споживчих товариств Михайло Ванівський та голова правління Мінського облспоживсоюзу Віктор Кашпей підписали Угоду про наміри співробітництва між Білоруським республіканським союзом споживчих товариств та Львівською обласною спілкою споживчих товариств (Україна). Висловлено вдячність голові правління Самбірської районної спілки споживчих товариств Володимиру Малецькому за високі результати напрацювань.

Детальніше: Делегація з Республіки...

Інтерв’ю з Вікторією Слатвінською, головою ініціативної групи ЛОДА з питань розвитку туризму

На відміну від Львова, туристична Львівщина маловідома навіть в Україні. За всі роки незалежності, регіон лише частково розкрив свій потенціал. Попри те, що чимало туристичних напрямків досить успішно розвиваються, хаотичність і поодинокість не дають належного ефекту. Туристична сфера розпорошена і не працює, як злагоджений механізм. Словом, страва смачна, однак без жодних спецій.


Детальніше: «Львівщина повинна стати...

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

Перегляди статей
5212147

На сайті 220 гостей та користувачі відсутні

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua