Самбірська

районна державна адміністрація

Туризм

 Запрошуємо на святкування 70-річчя УГВР в село Сприня

У 2014 році виповнюється 70 років з часу створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР). З цієї нагоди 13 липня у населених пунктах району відбулося низка заходів:

Детальніше: Святкування 70-річчя...

 

В музеї Петра Сагайдачного в с. Кульчиці до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка відкрито виставку,  присвячену великому Кобзареві.

Детальніше: В музеї П. Сагайдачного діє...

Самбірщина – чудовий мальовничий край у Передкарпатті. Поблизу Самбора на правому високому березі Дністра розкинулось знамените село Кульчиці. Це – батьківщина Петра Сагайдачного – гетьмана Запорізького козацтва, видатного полководця Юрія Франца Кульчицького – рятівника столиці Австрії Відня від турків 1863 р.

Детальніше: Запрошуємо в Кульчиці

 

4 лютого за участі заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Бобровського відбулась нарада працівників установ культури Самбірського району. На даній нараді було розглянуто ряд питань:

Детальніше: 4 лютого проведена нарада з...

 

11 листопада у районній дитячій бібліотеці було проведено літературно-музичну композицію: «Дзвенить струмочком рідна мова» з учнями 4-а класу ЗСШ №8 (вчитель – Юзв’як Леся Іванівна).

Детальніше: «Дзвенить струмочком рідна...

 

11 листопада у читальному залі бібліотеки-філії для юнацтва м. Самбора пройшла  літературна година: «Кирило та Мефодій – просвітники слова» до Дня української писемності і мови.

Детальніше: «Кирило та Мефодій –...

 

10 листопада 2013 року в Народному домі м . Самбора відбувся VII районний огляд-конкурс молодих виконавців “У барвах золотої осені». У конкурсі взяли участь 22 вокалісти молодшої та старшої вікової категорії та 7 танцювальних колективів. 

Детальніше: “У барвах золотої осені»

 

8 листопада 2013 року в Самбірській районній бібліотеці пройшла читацька конференція: «Душа тисячоліть шукає себе в слові» (до Дня української мови та писемності).

Детальніше: «Душа тисячоліть шукає себе...

 

7 листопада  у бібліотеці – філії с. Лука пройшла літературна година: «І вийшов з Луки у світ широкий», присвячена 130-річчю від дня народження Остапа Луцького.

Детальніше: «І вийшов з Луки у світ...

 

3 листопада 2013 року в Народному домі с. Ралівка відбулось грандіозне свято танцю районного масштабу «У ритмі чарівного танцю». Дійство базувалось на основі танцювальних колективів «Едельвейс» НД с. Нагірне та «Едельвейс-денс»

Детальніше: «У ритмі чарівного танцю»

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

Перегляди статей
5212146

На сайті 219 гостей та користувачі відсутні

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua