Самбірська

районна державна адміністрація

Туризм

 

У Славську протягом останніх років відбувається «Кубок Славська». Це гірськолижні змагання, в яких можуть брати участь всі, хто зареєструється протягом лютого.

Детальніше: У Славському відбудеться...

 21-23 жовтня цього року у Палаці спорту "Україна"    (м. Львів, вул.Мельника,18) пройде Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності, який об’єднає відразу три спеціалізовані виставкові заходи: XVІ міжнародну виставку-ярмарок "ТурЕКСПО", IX спеціалізовану виставку «Готельний та ресторанний бізнес»,VIIІ спеціалізовану  виставку "Континент розваг: Спорт • Відпочинок • Дозвілля".

Детальніше: Щодо проведення Львівського...

Традиційно заходи розпочались із пішої ходи від пам’ятної таблиці Стебельському (Хріну) до площі Пам’яті, звідки після покладання квітів до пам’ятників С. Бандері, С. Стебельському, Небесній Сотні, привітань народного депутата Ярослава Дубневича, Самбірського міського голови Тараса Копиляка, голови районної ради Андрія Бобака автоколона вирушила дорогами повстанців через села Чуква, Блажів, Волю Блажівську, Звір до Сприні.

Детальніше: 12 липня в с. Сприня...

Результат пошуку зображень за запитом "славське"

У липні цього року гірське селище Славське, що у Сколівському районі, святкуватиме 1000-ліття від дня першої згадки. Упродовж 17-19 липня у Славському відбуватиметься фестиваль, на який запрошено багато виконавців.

Детальніше: Славському виповнюється 1000...

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

На сайті 205 гостей та користувачі відсутні

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua