Самбірська

районна державна адміністрація

Новини економіки

Світлина від Відділ Економіки.Будівництво об’єкту розпочалося ще у далекому 1992 році, але через відсутність фінансування було призупинено. Лише протягом останніх 4-х років вдалося відновити фінансування й забезпечити реалізацію проекту у повній мірі. Проект реалізовувався за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток території, субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ, місцевого бюджету та спонсорських коштів. Загалом вкладено 7,1 млн. грн.

Детальніше: У с. Вільшаник – новий...

Розпочинається збір проектних ідей до Плану заходів з реалізації у 2019-2020 роках Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року.

Детальніше: Стартував збір проектних...

Світлина від Відділ Економіки.З 21 березня по 21 квітня 2018 року триває конкурс інвестиційних проектів у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області.
28 березня за участю голови райдержадміністрації Миколи Фрея відбулася презентація даної програми.

Детальніше: Представників малого бізнесу...

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

28 березня відбулося виїзне засідання робочої групи з обстеження та забезпечення легалізації роботи лісопильних об’єктів на території району під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Романа Біндаса.

Детальніше: Збереження лісових ресурсів...

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

Перегляди статей
5209955

На сайті 303 гостей та користувачі відсутні

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua