Самбірська

районна державна адміністрація

Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

Відповідно на виконання обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки, одним із пріоритетних завдань є створення умов та здійснення заходів, спрямованих на забезпечення первинної та вторинної самозайнятості молоді, їх профорієнтації та національно-патріотичного виховання.

Детальніше: Профорієнтаційна екскурсія...

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

19 – 20 травня 2018 року в опорному закладі загальної середньої освіти імені Івана Франка с. Ралівка відбувся командний чемпіонат області з шахів серед першокласників присвячений пам`яті директора школи Ярослава Андрейка за підтримки сектору з питань молоді та спорту Самбірської райдержадміністрації та ТзОВ «Сонячна станція» с. Ралівка.

Детальніше: Чемпіонат області з шахів

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

18 травня 2018 року в с. Ваньовичі Самбірського району проведено профілактичний рейд у рамках Всеукраїнської інформаційно-профілакичної акції «Відповідальність починається з мене».

Детальніше: Профілактичний рейд у рамках...

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.18 травня 2018 року в с. Ваньовичі на базі Ваньовицької СЗШ І-ІІІ ст. відбулися заходи неформальної освіти: проведено семінар-навчання соціальним педагогом, практичним пхихологом Ваноьвицької СЗШ І-ІІІ ст. Тетяною Пугою для учнів 7-9, 11 класів (30 осіб) на тему: «Профорієнтаційна робота».

Детальніше: На базі Ваньовицької СЗШ...

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

19-20 травня 2018 року в м. Самборі (вул. Филипчака, 25, Самбірська ДЮСШ) відбулися обласні змагання з баскетболу серед жінок та чоловіків за Програмою ХХVІІ обласних комплексних спортивних ігор Львівщини пам»яті Володимира Яцковського.

Детальніше: Обласні змагання з...

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

На сайті 165 гостей та користувачі відсутні

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua