Самбірська

районна державна адміністрація

Служба у справах дітей

image-0-02-05-2d5656de0fddf6f2fbe8aaa6f6a06c4721a3ae0fcfa6181e8f876e278467afa5-V.jpg

18.05.2018 року начальником відділу запобігання дитячої безпритульності, бездоглядності та профілактики правопорушень серед дітей служби у справах дітей райдержадміністрації Наталією Білас перевірено стан організації виховної та правовиховної роботи в Рудківській гімназії.

Детальніше: Перевірка стану організації...

Похожее изображение

Відповідно до графіка проведення профілактичних рейдів та з метою попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, захисту прав та інтересів дітей, які опинились у складних життєвих обставинах 11 травня 2018 року проведено рейди «Діти вулиці», «Вокзал», «Підліток» на території Новокалинівської міської ради.

Детальніше: Проведення профілактичних...

IMG_20180508_094931.jpg

Відповідно до річного плану роботи служби у справах дітей Самбірської райдержадміністрації, 8 травня 2018 року начальником відділу запобігання дитячої безпритульності, бездоглядності та профілактики правопорушень серед дітей служби у справах дітей Наталією Білас перевірено стан організації виховної та правовиховної роботи у Волебаранецькій СЗШ І-ІІ ст.

Детальніше: Перевірка виховної та...

Картинки по запросу Обстеження сім’ї,  яка опинилися в складних життєвих обставинах

Відповідно до інформації дирекції Баранівецького НВК щодо відвідування навчальних занять малолітніми дітьми та з метою попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, 8 травня 2018 року в с. Міжгайці обстежено умови сім’ї, яка опинилися в складних життєвих обставинах.

Детальніше: Обстеження сім’ї,  яка...

Картинки по запросу Соціальний захист прав та інтересів дітей

Відповідно до плану роботи служби у справах дітей, інформації Воютицької сільської ради про сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах та з метою захисту прав та інтересів дітей, працівниками служби у справах дітей районної державної адміністрації, Самбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, сектора ювенальної превенції Самбірського ВП ГУНП України у Львівській області, Воютицької сільської ради, 3 травня 2018 року проведено обстеження сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, на території Воютицької сільської ради (суміжна ОТГ).

Детальніше: Соціальний захист прав та...

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

На сайті 185 гостей та користувачі відсутні

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua