Самбірська

районна державна адміністрація

СРЦСССДМ

IMG_0616.JPG

8 та 10 травня 2018 року спеціалістами Самбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксаною Паславською та Олександрою Башак було здійснено виїзди у с.Нагірне та Вощанцівську сільську раду у 3 сім’ї, які перебувають на обліку Центру, як такі, що опинилася у складних життєвих обставинах, одна з них перебуває під соціальним супроводом. У даних сім’ях виховуються 7 дітей.

Детальніше: Здійснено виїзд у сім’ї 

 30185166_359599764531260_1141444143_n.jpgУ різному віці трапляються такі проблеми, які заставляють докласти дуже багато зусиль людині, у якої є фізичні обмеження, для того, щоб проявити всі надані їй таланти.

Детальніше: "Повір у себе і в тебе...

Похожее изображение

19 квітня 2018 року директором Самбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Галиною Міньків та юрисконсультом відділу соціальної роботи Оксаною Павлішак здійснено виїзд у с. Вістовичі, з метою обстеження умов проживання трьох сімей, які знаходяться під соціальним супроводом Центру, в яких виховується 9 неповнолітніх дітей.

Детальніше: Здійснено виїзд у с....

28511664_2491183421107263_1629754391_n.jpg

З метою соціального захисту військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції та членів їх сімей, 28 лютого 2018 року спеціалістами Самбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олександрою Башак та Марією Федишак було здійснено виїзд до 8 сімей демобілізованих та звільнених з контрактної служби  учасників АТО с. Бабина для вивчення їх  потреб та надання відповідних консультацій.

Детальніше: Здійснено виїзд у сім’ї 

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.21 лютого 2018року юрисконсультом відділу соціальної роботи Оксаною Павлішак  та психологом відділу соціальної роботи Марією Федишак спільно з військовим обліковцем–паспортистом Чукв’янської сільської ради (ОТГ)  Дверій Галиною Петрівною  здійснено виїзд у сім’ї  села Чуква  та фахівцем із соціальної роботи відділу соціальної роботи Башак Олександрою Миколаївною і заступником директора-начальником відділу соціальної роботи Паславською Оксаною Романівною здійснено виїзд у сім’ї села Вільшаник.

Детальніше: Здійснено виїзд у  сім’ї  

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

На сайті Один гість та користувачі відсутні

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua