Самбірська

районна державна адміністрація

Питання-Відповіді

Місцеві ради самостійно визначатимуть структуру та чисельність своїх виконавчих органів

НОВІ ТЕМИ
1.Кабінет Міністрів розпочав реформування системи держуправління:  конкурс на посади керівників державних компаній тепер буде здійснюватисьна умовах прозорості та публічності

Детальніше: ДІЯЛЬНІСТЬ УРЯДУ: ЗДОБУТКИ...

1. Уряд, який працює в умовах військового часу, забезпечив вперше в історіі безпрецедентне фінансування сфери безпеки та оборони на рівні 90млрд.грн. з тим, аби забезпечити захист краіни. Це є 5% ВВП.

Детальніше: ТЕЗИ ДЛЯ КОМЕНТУВАННЯ ЩОДО...

Департамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації щиро вітає всіх з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим та нагадує про необхідність неухильно дотримуватися правил безпечної поведінки під час проведення святкових заходів.

Детальніше: Департамент з питань...

Управління соціального захисту населення Самбірської районної державної адміністрації інформує про те, що на виконання Обласної програми з покращення соціального захисту багатодітних сімей, які проживають на території Львівської області на 2008-2015 роки, затвердженої рішенням Львівської обласної ради № 471 від 19 лютого 2008 року, придбано навчальне приладдя для 474 дітей із числа багатодітних сімей, у яких виховується четверо та більше дітей віком до 18 років (включно), а також дітей, які навчаються у вищих навчальних закладах І-ІІ, ІІ-ІV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладах з денною формою навчання (до 23 років) на загальну суму 28179,30 грн.

Самбірською районною державною адміністрацією спільно із Самбірською районною радою, громадськими організаціями та Самбірським районним штабом Національного спротиву зібрано для зміцнення матеріально-технічної бази військових частин Самбірського гарнізону та для потреб військових 596264 грн.

Детальніше: ПРО ДОПОМОГУ ВОЇНАМ АТО ВІД...

Місцеві ради самостійно визначатимуть структуру та чисельність своїх виконавчих органів

З метою забезпечення фінансування поточних витрат з обласного бюджету у 2015 році до затвердження обласного бюджету Львівської області на 2015 рік головою обласної державної адміністрації 26 грудня поточного року прийнято розпорядження щодо фінансування з обласного бюджету Львівської області в І кварталі 2015 року.

Детальніше: Інформація про фінансування...

Управлінням Пенсійного фонду України в м. Самборі та Самбірському районі завершено фінансування пенсій 2014 року понад 27 тис. пенсіонерам району та міста.

Детальніше: ПРО РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ...

На реалізацію обласних програм виділено 158,4 млн грн

Департамент фінансів облдержадміністрації з обласного бюджету виділив 158,4 млн грн на реалізацію 48 обласних програм відповідно до зареєстрованих головними розпорядниками бюджетних коштів фінансових зобов’язань в органах казначейської служби.

Детальніше: На реалізацію обласних...

Департамент екології та природних ресурсів ОДА закликає не використовувати піротехнічні засоби під час новорічного святкування

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації закликає мешканців Львівщини відмовитися від використання у період новорічно – різдвяних свят піротехнічних засобів: феєрверків, салютів, петард.

Детальніше: Департамент екології та...

25 листопада 2014 року  заступник голови Самбірської районної державної адміністрації Леся Ленартович, голова спеціальної комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників,  провела  чергове засідання.

Детальніше: Про засідання спеціальної...

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua