Самбірська

районна державна адміністрація

Заходи і події

У четвер, 5 лютого, у дитячому садочку «Сонечко» села Ралівка відбулась презентація мікропроекту «Облаштування харчоблоку в приміщенні дошкільного навчального закладу «Сонечко» с.Ралівка».

Детальніше: Про презентацію мікропроекту...

 На виконання Указу Президента України Петра Порошенка від 29 жовтня 2014 року  «Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів», розпорядження т.в.о. голови Львівської обласної державної адміністрації Юрія Турянського від 12 листопада 2014 року, з метою забезпечення належної організації та проведення заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів  22 листопада 2014 року, гідного вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років в Україні у Самбірській районній державній адміністрації  розроблено план заходів. Відповідно до розпорядження першого заступника голови Самбірської районної державної адміністрації Тетяни Терлецької 22 листопада у Самбірському районі заплановано проведення скорботних заходів, присвячених Дню пам'яті жертв голодоморів.

Детальніше: Про заходи у Самбірському...

16 листопада в приміщенні міського Народного дому відбувся черговий огляд-конкурс молодих виконавців, в якому взяли участь 22 вокалісти та 10 читців.

Детальніше: Районний огляд-конкурс...

24 серпня 2014 року в с. Блажів Самбірського району відбулося урочисте відзначення 23-ї річниці Незалежності України «Україно, моя Україно».

Детальніше: Про урочисте відзначення...

 

У зв'язку з похоронами військовослужбовця Добровольського Ігоря Володимировича, який загинув у зоні антитерористичної операції на Східних теренах України 18, 19, 20 серпня 2014 року оголошено Днями жалоби за загиблим військовослужбовцем.

Детальніше: 18, 19, 20 серпня 2014 року...

 

Сум, біль і розпач охопили жителів Самбірщини – чорна звістка про загибель ще одного героя, вірного сина України об’єднала всіх у скорботі. 16 серпня 2014 року під час АТО поблизу Луганська загинув молодший сержант 80-ї аеромобільної бригади м. Львова ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ. 

Детальніше: Вічна пам'ять герою!

З 20 по 25 липня 2014 року в м. Скадовськ Херсонської області відбулися Всеукраїнські змагання з футболу на Кубок «Золотий колос України» серед команд юнаків 2001 року народження, учнів позашкільних навчальних закладів Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «КОЛОС» АПК України.

Детальніше: Команда ДЮСШ "ДНІСТЕР"...

З 24 липня 2014 року у Самбірському районі триває напружена спортивна боротьба 29 футбольних команд за традиційний кубок ФСТ «Колос», присвячений Дню Незалежності України. 

Детальніше: Про традиційний кубок ФСТ...

Голова Самбірської районної Асоціації інвалідів Іван Кость 18 червня у складі спортивної команди Самбірської районної Асоціації інвалідів восьмий раз побував в Республіці Польща на запрошення керівника Будинку самопомочі м. Устрики – Долішні Рішарда Урбана.

Детальніше: Про участь Самбірської...

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua