Самбірська

районна державна адміністрація

Експрес-інформація

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

З 16 по 20 квітня 2018 року у Центрі надання адміністративних послуг районної державної адміністрації адміністраторами сформовано та зареєстровано 192 справи про надання адміністративних послуг. Видано суб’єктам 55 документів, в тому числі:

Детальніше: За минулий тиждень ЦНАП...

В області триває реалізація проекту «Рука допомоги», який має на меті допомогти у працевлаштуванні працездатним непрацюючим членам малозабезпечених сімей, що отримують державну соціальну допомогу та внутрішньо переміщеним особам. Учасники проекту, які давно мріяли про власну справу, мають змогу отримати безвідсоткову поворотну фінансову допомогу  на обладнання та матеріали для започаткування бізнесу.

Детальніше: В області триває проект...

 30185166_359599764531260_1141444143_n.jpgУ різному віці трапляються такі проблеми, які заставляють докласти дуже багато зусиль людині, у якої є фізичні обмеження, для того, щоб проявити всі надані їй таланти.

Детальніше: "Повір у себе і в тебе...

Президент Петро Порошенко наголошує на важливості збереження життя військових, бо, на жаль, Україна втрачає українських героїв. Президент зазначив, що 17 квітня від пострілу снайпера загинув боєць 24-ї окремої механізованої бригади, львів’янин Михайло Шозда. Присутні вшанували пам'ять загиблих українських героїв.

Детальніше: Передача антиснайперських...

Під час робочої поїздки до Львівської області Президент Петро Порошенко відвідав реконструйований Львівський обласний клінічний перинатальний центр. Глава держави передав сертифікат на діагностичне обладнання та оглянув приміщення центру після реконструкції.

Детальніше: Це абсолютно нові підходи до...

Президент Петро Порошенко ознайомився з роботою VII Міжнародної виставки та форуму з підтримки фермерства «Agroport West Lviv 2018» під час робочої поїздки до Львівської області.

Детальніше: Президент на форумі...

Президент Петро Порошенко привітав всіх львівян і західну Україну з тим, що компанія-лоукост Ryanair розпочне здійснювати рейси до львівського аеропорту.

Детальніше: Прихід Ryanair до Львова...

Сьогодні, 20 квітня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із делегацією аграрної палати регіону Іль-де-Франц Французької Республіки.

Детальніше: Львівщина співпрацюватиме із...

Картинки по запросу Увага! Не спалюйте суху рослинність!

Останніми днями у зв'язку із підвищенням температурних показників почастішали випадки спалювання населенням сухої рослинності на відкритих територіях, які можуть перерости у масштабні пожежі.

Детальніше: Увага! Не спалюйте суху...

Похожее изображение

19 квітня 2018 року директором Самбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Галиною Міньків та юрисконсультом відділу соціальної роботи Оксаною Павлішак здійснено виїзд у с. Вістовичі, з метою обстеження умов проживання трьох сімей, які знаходяться під соціальним супроводом Центру, в яких виховується 9 неповнолітніх дітей.

Детальніше: Здійснено виїзд у с. Вістовичі

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua