Самбірська

районна державна адміністрація

Інформація для виборців

9 жовтня 2016 року у Бісковицькій сільській раді призначено перші вибори старост. З метою забезпечення представництва прав та інтересів жителів сіл, що об’єдналися, відповідно до рішення Бісковицької сільської ради від 25 липня 2016 року № 251 «Про добровільне об’єднання територіальних громад” старости будуть обиратися у Викотівській (с.Викоти), П’яновицькій (с. П’яновичі, Лановичі, Максимовичі) сільських радах.

Детальніше: Перші вибори сільського...

17 квітня 2016 року у Самбірському районі призначено перші вибори старост. З метою забезпечення представництва прав та інтересів жителів сіл, що об’єдналися, відповідно до рішення Новокалинівської міської ради від 11.08.2015 року № 430 “Про добровільне об’єднання територіальних громад» старости будуть обиратися у Великобілинській, Гординянській, Корналовицькій сільських радах.

Детальніше: Перші вибори сільського...

            На 25 жовтня 2015 року Верховною Радою України призначено чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації.

Детальніше: ПЕРЕВІР СЕБЕ У СПИСКУ ВИБОРЦІВ

25 жовтня 2015 року з 08.00 год. до 20.00 год. проводитимуться чергові місцеві вибори (депутатів та голів сільських, селищних, міських рад). З собою треба мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України. Без пред’явлення цих документів ви не зможете проголосувати!

Детальніше: Короткий календарик виборця

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua