Самбірська

районна державна адміністрація

Новини Самбірської ОДПІ

Похожее изображение

Фахівці Самбірської ОДПІ нагадують, що до 01 травня п.р. триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом минулого року. Саме свідоме декларування громадянами доходів є вірним шляхом до побудови могутньої та процвітаючої держави.

Детальніше: Кампанія декларування...

Картинки по запросу Електронні сервіси ДФС України– ефективна допомога для платників податків

Самбірська ОДПІі нагадує, що для якісного обслуговування платників податків на веб-порталі Державної фіскальної служби України (www.sfs.gov.ua) розміщено ряд електронних сервісів. Користуючись якими, платники зможуть заощадити власний час та кошти.

Детальніше: Електронні сервіси ДФС...

Картинки по запросу Які наслідки для підприємця, який не підтвердив держреєстрацію

Під час нарахування (виплати) підприємцю доходу від здійснення ним підприємницької діяльності господарюючий суб’єкт та/або самозайнята особа, які нараховують (виплачують) такий дохід, не утримують податок з доходів фізичних осіб (далі - ПДФО) у джерела виплати, якщо підприємцем, який отримує такий дохід, надано копію документа, що підтверджує його державну реєстрацію як суб’єкта підприємницької діяльності (далі – СПД).

Детальніше: Які наслідки для підприємця,...

Картинки по запросу спосіб задекларувати доходи!

Кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році, триватиме до 1 травня 2018 року. Фізичні особи зобов'язані подати не пізніше 1 травня поточного року податкову декларацію про отримані доходи у 2017 році.

Детальніше: Шановні платники податків!...

Картинки по запросу Внесено зміни до змісту фіскальних касових чеків06.04.2018 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 19.02.2018 № 288 «Про внесення змін до Положення про форму і зміст розрахункових документів» (далі – Наказ № 288), зареєстрований у Міністерстві юстиції України 14 березня 2018 року за № 293/31745, яким затверджено зміни до Положення про форму та зміст розрахункових документів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 21.01.2016 № 13 «Про затвердження Положення про форму та зміст розрахункових документів, Порядку подання звітності, пов'язаної із використанням книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), форми № ЗВР-1 Звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок)» (далі – Наказ № 13), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 11.02.2016 за № 220/28350. Наказ № 288 опубліковано в бюлетені «Офіційний вісник України» від 06.04.2018 № 27.

Детальніше: Внесено зміни до змісту...

Картинки по запросу задекларувати доходи, одержані за кордоном

Іноземні доходи обов’язково треба декларувати. Отож, самбірчан, котрі в минулому році отримували доходи в іноземній валюті, запрошують подати Податкову декларацію за 2017 рік.

Детальніше: Самбірчан запрошують...

Картинки по запросу платникам податків

26 квітня 2018 року у м. Львові Головним управлінням ДФС у Львівській області буде проведено безкоштовний семінар для платників податків Львівської області, які перебувають на обліку в ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, на тему: «Нове у 2018 році. Актуальні питання оподаткування» за участю міжнародних сертифікованих професійних бухгалтерів Львівщини.

Детальніше: Шановні платники податків!

Похожее изображение

Оподаткування доходів фізичних осіб регламентується розділом IV Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VІ зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ).

Детальніше: Дохід, отриманий від продажу...

Картинки по запросу Для оформлення пільг, субсидій та інших соціальних виплат

Відповідно до п.70.5 ст.70 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) фізична особа – платник податків незалежно від віку (як резидент, так і нерезидент), для якої раніше не формувалася облікова картка платника податків та яка не включена до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (далі – Державний реєстр), зобов’язана особисто або через законного представника чи уповноважену особу подати відповідному контролюючому органу облікову картку фізичної особи – платника податків, яка є водночас заявою для реєстрації в Державному реєстрі, та пред’явити документ, що посвідчує особу.

Детальніше: Для оформлення пільг,...

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua