Самбірська

районна державна адміністрація

Бізнес пропозиції для СГ виробників

15-21 травня 2018 року у м. Новий Сад, Республіка Сербія, відбудеться 85 Міжнародний сільськогосподарський ярмарок - найважливіша подія агробізнесу у Східній Європі.

Детальніше: 85 Міжнародний...

1 березня, на «Арені Львів» у межах XІ спеціалізованої виставки «АгроТехніка-2018» відбулась конференція: «Додаткові можливості для виробників сільськогосподарської продукції».

Детальніше: Аграріїв навчали як...

З 28 лютого до 2 березня на «Арені Львів» (вул. Стрийська, 199) розпочинає роботу XІ спеціалізована  виставка  «АгроТехніка-2018».

Детальніше: Аграріїв запрошують...

Світлина від Управлінні Агропромислового Розвитку Самбіра.

20 лютого 2018 року в сесійній залі Самбірської районної ради відбувся навчальний семінар щодо шляхів фінансової підтримки агропромислового сектору та фінансових ресурсів в рамках  реалізації проекту щодо  впровадження аграрних розписок. 

Детальніше: В Самборі відбувся...

 

Спеціалістами АПР проводиться комплексна перевірка готовності тваринницьких приміщень господарств району до зимівлі тварин у зимово- стійловий період 2014-2015 рр., проводиться аналіз стану реалізації заходів Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового комплексу Львівської області на 2013-2015 рр.

Детальніше: Управління агропромислового...

Управління агропромислового розвитку Самбірського району інформує, що  в усіх категоріях господарств району  на даний час зібрано кукурудзи на зерно 1117 га при урожайності 83,4 ц/га.

Детальніше: В районі проходить збір...

 

В агроформуваннях Самбірського району тривають осінньо-польові роботи . Зокрема, проходить збір врожаю кукурудзи на зерно  в ТзОВ «Гарні врожаї», с.Чуква, ТзОВ «АгрокультураЗахід», с.Вощанці та збір сої в СФГ Кільгана , с.В.Білина, ФГ Загвойського, с.Кульчиці.

Детальніше: Управління агропромислового...

   

27 травня в с. Луки Самбірського району на підприємстві по виробництву біодизелю керівником якого є Іван Кільган, було проведено виробничу нараду щодо перспективи розвитку ринку біологічного пального для використання в сільському господарстві. Піднімалися теми обліку та шляхів реалізації даної продукції.

Детальніше: СФГ Кільгана І.С. візьме...

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

На сайті 198 гостей та користувачі відсутні

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua