Самбірська

районна державна адміністрація

Підприємництво

Сьогодні, 15 травня, депутати Львівської обласної ради затвердили Стратегію розвитку малого та середнього підприємництва Львівської області на період до 2020 року.

Детальніше: На Львівщині затвердили...

На Львівщині запрацював Центр підтримки експорту. Основним завданням Центру є сприяння виходу підприємств Львівщини на зовнішні ринки. Про це йшлося сьогодні, 10 травня, під час брифінгу у Львівській торгово-промисловій палаті.

Детальніше: На Львівщині презентували...

Львівська обласна державна адміністрація запрошує взяти участь в Українсько-польському бізнес-форумі на Львівщині, який відбудеться 17 травня.

Детальніше: На Львівщині відбудеться...

3 травня відбулося засідання експертної комісії з відбору інвестиційних проектів у межах Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області.

Детальніше: Визначили переможців...

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області розпочинає конкурс інвестиційних проектів. Він триватиме з 4 травня по 4 червня 2018 року. 

Детальніше: Сьогодні розпочинається...

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області задля підтримки підприємницької ініціативи учасників АТО інформує про оголошення конкурсу інвестиційних проектів з 4 травня 2018 року.

Детальніше: Конкурс інвестиційних...

Картинки по запросу пожежна безпека в закладах торгівлі

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Державній службі з надзвичайних ситуацій, Міністерству регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ та іншим органам провести масштабну перевірку громадських закладів, шкіл, торгових центрів на предмет дотримання норм пожежної безпеки. Про це Глава Уряду сказав під час засідання Кабінету Міністрів. 

Детальніше: Глава Уряду наполягає на...

Картинки по запросу До уваги платників ПДВ: нові правила зупинення реєстрації податкових накладних діють з 22.03.2018!

Самбірська ОДПІ звертає увагу платників ПДВ, що 22.03.2018 набуває чинності постанова Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 №117 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» (далі – Постанова №117).

Детальніше: До уваги платників ПДВ: нові...

Картинки по запросу Подання повідомлення до ДФС про прийняття працівника на роботу

До початку роботи працівника за укладеним трудовим договором власник підприємства, установи, організації або фізична особа повинна подати до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування повідомлення про прийняття такого працівника на роботу.

Детальніше: Подання повідомлення до ДФС...

Похожее изображение

23 лютого 2018 року вступила в дію постанова Кабінету Міністрів України №1104  від 18.12.2017 р. “Про затвердження переліку органів державного нагляду (контролю), на які не поширюється дія Закону України “Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності”.

Детальніше: Знято мораторій на перевірку...

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

На сайті 208 гостей та користувачі відсутні

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua