Самбірська

районна державна адміністрація

Сьогодні, 17 травня, на Львівщині стартував Українсько-польський бізнес-форум.

Із урочистим відкриттям форуму присутніх привітав перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський.

"Такі заходи економічного характеру ми проводимо уже не вперше. Вони дають свої результат, ми їх бачимо - відкриваємо нові підприємства, нові виробничі потужності. Лише у минулому році ми відкрити 84 нові виробничі потужності та створили понад 8 тисяч робочих місць. За останні два роки ми залучили в економічний потенціал області 800 млн доларів. Ми маємо ріст економічного потенціалу області та країни. Ми переконані, що цей форум надасть нам можливість ще краще налагодити наші відносили. В таких речах ми демонструємо наш успіх, а успіх – це є наша зброя за перемогу, у боротьбі за нашу економічну безпеку", - зазначив Ростислав Замлинський.

Участь у заході також беруть представники дипломатичних установ, представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, інвестори та представники компаній з Республіки Польща, керівники польських підприємств, що працюють в Україні, та представники бізнес-асоціацій обох країн.  

Зазначимо, що учасники Форуму матимуть змогу безпосередньо ознайомитися з особливостями виробничого процесу на провідних підприємствах Львівщини, обговорити особливості бізнес-клімату регіону та України загалом, а також налагодити партнерські відносини з представниками влади і бізнесу.

Відтак, участь в Українсько-польському бізнес-форумі  сприятиме налагодженню ділових контактів, встановленню партнерських відносин між представниками бізнесу, влади та бізнес-асоціацій.  Захід є безкоштовним, транспортні витрати і проживання покриваються учасниками.

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua