Самбірська

районна державна адміністрація

16 квітня 2018 року голова Самбірської районної державної адміністрації  М.Фрей провів нараду із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади.

У ході наради розглянуто низку важливих питань, зокрема обговорено питання укладання угод щодо вибору лікаря з надання первинної медичної допомоги, монетизацію пільг населенню в транспорті загального користування, стан проведення аудиту земель сільського призначення, роботу комісії з детінізації заробітної плати, результати проведення обходів прибудинкових територій у неселених пунктах району.

Без уваги не залишились організаційні моменти проведення VII Міжнародної виставки та форуму з розвитку фермерства «AGROPORT WEST LVIV 2018», що триватиме впродовж 19-21 квітня у Львові. Міжнародний форум - єдина в Україні галузева подія, що, починаючи з 2014 року, включена до всесвітнього календаря FAO. «АГРОПОРТ кожного року демонструє цікаві та інноваційні рішення для своїх учасників та гостей», - зазначив начальник управління агропромислового розвитку М. Аннич.

З метою перевірки стану перетворення комунальних закладів охорони здоров’я в комунальні некомерційні підприємства району ( в тому числі ОТГ), доручено провести нараду з головними лікарями Самбірщини. « Це дозволить медичним закладам повноцінно господарювати»¸ - наголосив М.Фрей і додав, що права закладів охорони здоров’я розширено до рівня всіх інших суб’єктів господарювання України включно з правом підписувати контракти, мати свій рахунок та встановлювати рівень заробітної плати без прив’язки до тарифної сітки.

У ході наради наголошено на здійсненні перевірки стану виконання робіт щодо усунення правопорушень, виявлених при здійсненні обходів прибудинкових територій у населених пунктах району.

 

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua