Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

13 квітня 2018 року голова Самбірської районної державної адміністрації Микола Фрей провів засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

«Питання легалізації заробітної плати, зайнятості населення, додержання законодавства про оплату праці та забезпечення соціальних гарантій працюючих сьогодні є одним із вагомих напрямків роботи на місцевому рівні», – наголосив Микола Михайлович.
Заслухано суб’єктів господарської діяльності, які, за даними звітності Самбірської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, Самбірського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Львівській області, відобразили нараховану заробітну плату найманим працівникам менше законодавчо встановленого мінімуму, проаналізовано причини такого нарахування заробітної плати по кожному працівнику. Запрошені приватні підприємці надали пояснення про причини виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі нижче мінімального, розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення. Для кожного з них були встановлені терміни щодо впорядкування трудових відносин з найманими працівниками, забезпечення зростання заробітної плати. Також акцентовано увагу на збільшенні рівня заробітної плати тим підприємцям, які виплачують заробітну плату від 3723 до 4000 грн.
Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.
У ході засідання з роботодавцями проведено превентивно-роз’яснювальну роботу щодо детінізації трудових відносин, дотримання гарантій в оплаті праці. Серед підприємців розповсюджено інформаційні листівки щодо переваг задекларованої праці.
Підводячи підсумки засідання, очільник району підкреслив, що співпраця з приватними підприємцями щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення триватиме й надалі.

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

Перегляди статей
5209983

На сайті 414 гостей та користувачі відсутні

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua