Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.

12 квітня 2018 року під головуванням начальника управління соціального захисту населення Самбірської райдержадміністрації Ольги Добрянської була проведена нарада з працівниками соціальної сфери, які відповідальні за комунікацію з демобілізованими учасниками АТО та членами сімей загиблих учасників АТО.

На нараді були присутні: директор Самбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Г. Міньків, в. о. директора Самбірського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) І. Лісний, були запрошені головний спеціаліст відділу у Самбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Л. Кузьо та заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення КЗ Самбірського районного Центру первинної медико-санітарної допомоги Р. Феник. Обговорено проблемні питання, які виникають під час спілкування з учасниками АТО та родинами загиблих.
На порядок денний були винесені та розглянуті наступні питання:
1. Надання пільг та соціальних гарантій, передбачених чинним законодавством учасникам бойових дій, в тому числі забезпечення санаторно-курортним лікуванням та психологічна реабілітація учасників АТО.
2. Надання земельних ділянок учасникам АТО.
3. Оздоровлення дітей учасників АТО.
4. Медичне забезпечення, забезпечення ліками на пільгових умовах учасників АТО.
З інформацією про забезпечення санаторно-курортним лікуванням та психологічною реабілітацією учасників АТО виступив головний спеціаліст управління соціального захисту населення райдержадміністрації В. Густ, який поінформував про проведену роботу управлінням з даного блоку питань та відповів на ряд запитань, щодо виділення санаторно-курортних путівок на оздоровлення учасників АТО.
Найбільше запитань, які були озвучені під час комунікації були питання щодо виділення земельних ділянок під забудову та ведення особистого селянського господарства. На дані запитання відповідь надала головний спеціаліст відділу у Самбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Людмила Кузьо.
Заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення КЗ Самбірського районного Центру первинної медико-санітарної допомоги Р. Феник інформував про перелік виділених учасникам бойових дій АТО медичних препаратів на пільгових умовах та порядок звернення з даного питання до сімейних лікарів. Також цікавило проблемне питання щодо забезпечення учасників бойових дій зубопротезуванням, яке на сьогодні не врегульоване в медичних закладах району.
Щодо оздоровлення дітей учасників бойових дій АТО та яка робота проводиться з даного питання, роз'яснення надала М. Бринько, головний спеціаліст – юрист сектору з питань праці, охорони праці та юридичного забезпечення наголосивши, що виділення путівок на оздоровлення дітей стоїть на контролі керівництва райдержадміністрації та буде видаватися тільки відповідно до поданих заяв.
Усі пропозиції, які надійшли від учасників зустрічі будуть враховані у подальшій роботі працівників соціальної сфери під час здійснення комунікації з учасниками АТО та сім’ями загиблих учасників антитерористичної операції.

Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

На сайті 827 гостей та користувачі відсутні

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua