Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.

22 березня робочою групою здійснено виїзд на територію Стрілковицької сільської ради.

Було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу на підприємстві «Фортуна - 2000» та із підприємцями Меличин Т.П., Меличем Ю.С., Терлич Г.М., Сарахманом О.В., Яремком І.Я., Цимбаляком Р.М. щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників, трудового законодавства та Закону України «Про оплату праці» в частині виплати мінімальної заробітної плати, яка становить 3723 гривень. Зазначено про значні збільшення розмірів штрафних санкцій за порушення законодавства про працю, передбачені статтею 265 Кодексу законів про працю України. Серед підприємців розповсюджено інформаційні листівки щодо запобігання торгівлі людьми та переваг задекларованої праці.
Про легалізацію трудових відносин з найманими працівниками, дотримання норми робочого часу та відпочинку, встановлення вихідних днів та інше, проінформував головний державний інспектор ГУ Держпраці у Львівській області Лизан Мирон Олексійович.
Харо Оксана Гнатівна – начальник відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області наголосила на перевагах офіційного працевлаштування та розповіла про можливість реєстрації на ВЕБ – порталі Пенсійного фонду України.
За результатами засідання вирішено продовжити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи у сфері виплати заробітної плати серед суб’єктів господарювання району.

Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.

Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

На сайті 829 гостей та користувачі відсутні

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua