Самбірська

районна державна адміністрація

Картинки по запросу домашнє насильство

ВАЖЛИВО! Не мовчи! Одразу викликай поліцію – 102. Ти маєш право на безпеку і захист! Повідом про будь-які випадки насильства!
Держава гарантує захист від кривдника.

За ініціативою поліції або за заявою постражалої особи до кривдника може бути застосовано терміновий заборонний припис, що передбачає: 
- зобов’язання залишити місце проживання (перебування) постраждалої особи;
- заборону на вхід та перебування у місці проживання (перебування) постраждалої особи;
- заборону в будь-який спосіб контактувати із постраждалою особою.
За невиконання припису - штраф, громадські роботи або адміністративний арешт. Термін дії припису - до 10 діб.
На більш тривалий термін видається обмежувальний припис. Підстава: заява потерпілої особи або її представника, батьків, родичів, органу опіки та піклування. Рішення про застосування обмежувального припису приймає суд. Передбачає: заборону перебувати у в місці спільного проживання (перебування); усунення перешкод у користуванні майном потерпілою особою; обмеження спілкування з постраждалою дитиною; заборону наближатися на визначену відстань до місця проживання (перебування), навчання, роботи, інших місць відвідування пострждалої особи; заборону особисто і через третіх осіб розшукувати постраждалу особу, переслідувати її, спілкуватися з нею; заборону вести листування, телефонні переговори з постраждалою особою. 
Термін застосування - до шести місяців.

Де і як отримати допомогу?

Цілодобово безкоштовно діє національна «гаряча лінія» 116-123. Особам, що стали жертвами домашнього насильства за безкоштовною правовою допомогою (захист, представництво у суді, складання документів) можна звернутися до центрів безоплатної правової допомоги: 0800-213-103 (єдиний контакт-центр безоплатної правової допомоги – цілодобово та безкоштовно у межах України). Адреси центрів: www.legalaid.gov.ua/ua/local-centres.
Не будь байдужим! Домашнє насильство має бути припинено! Якщо Ви стали свідком домашнього насильства щодо своїх близьких, рідних, знайомих, звертайтеся до поліції! Ваша небайдужість може врятувати чиєсь життя.

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

На сайті 524 гостей та користувачі відсутні

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua