Самбірська

районна державна адміністрація

16 березня 2018 року під головуванням заступника голови Самбірської райдержадміністрації Лесі Ленартович була проведена робоча нарада з працівниками соціальної сфери, які відповідальні за комунікацію з демобілізованими учасниками АТО та членами сімей загиблих учасників АТО.

На нараді також були присутні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, які відповідальні за комунікацію. Обговорено проблемні питання, які виникають під час спілкування з учасниками АТО та родинами загиблих.
Леся Ленартович звернула увагу на необхідності постійної комунікації з демобілізованими та членами сімей загиблих учасників антитерористичної операції з метою виявлення наявних проблем та надання допомоги для їх вирішення, злагодженій взаємодії усіх структурних підрозділів під час вирішення проблемних питань.
Психологом відділу соціальної роботи Самбірського районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді М. Федишак проведено семінар на тему: «Як спілкуватися та поводитись з особами, які пережили травмуючу подію».

Усі пропозиції, які надійшли від учасників зустрічі будуть враховані у подальшій роботі працівників соціальної сфери під час здійснення комунікації з учасниками АТО та сім’ями загиблих учасників антитерористичної операції.

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

На сайті 565 гостей та користувачі відсутні

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua