Самбірська

районна державна адміністрація

Державні закупівлі

Результат пошуку зображень за запитом "семінар «Участь у міжнародних тендерах. Від ідеї до перемоги». фото"14 березня 2017 року з 9.30 до 15.00 у приміщенні Львівської обласної адміністрації (вул. Винниченка,18,  кімната №412)  відбудеться регіональний семінар «Участь у міжнародних тендерах. Від ідеї до перемоги».

Детальніше: Семінар щодо участі у...

Результат пошуку зображень за запитом "навчання по тендерах фото львівська торгово промислова"З 1 серпня 2016 року вступив в силу  Закон України від 25.12.2015 р. № 922-VIІI «Про публічні закупівлі» для усіх замовників, що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання.

Львівська торгово-промислова палата проводить навчання членів тендерного комітету та уповноважених осіб.

Детальніше: Навчання по тендерних...

Торік завдяки системі державних закупівель Prozorro в області зекономили понад 332 млн грнУ 2016 році розпорядниками бюджетних коштів Самбірського району у системі державних закупівель "Prozorro" було проведено 48 закупівель на суму 15 млн. 986 тис. грн, отримано економію коштів  в сумі 780,6 тис. грн.

Детальніше: Завдяки системі ProZorro...

Самбірська райдержадміністрація продовжує серію навчальних семінарів для розпорядників бюджетних коштів та суб'єктів підприємницької діяльності  щодо участі в державних закупівлях через систему ProZorro.

Детальніше: Навчальний семінар в системі...

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

Перегляди статей
3478394

На сайті Один гість та користувачі відсутні

 

  

   

 

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua