Самбірська

районна державна адміністрація

Бізнес пропозиції для СГ виробників

 

Спеціалістами АПР проводиться комплексна перевірка готовності тваринницьких приміщень господарств району до зимівлі тварин у зимово- стійловий період 2014-2015 рр., проводиться аналіз стану реалізації заходів Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового комплексу Львівської області на 2013-2015 рр.

Детальніше: Управління агропромислового...

Управління агропромислового розвитку Самбірського району інформує, що  в усіх категоріях господарств району  на даний час зібрано кукурудзи на зерно 1117 га при урожайності 83,4 ц/га.

Детальніше: В районі проходить збір...

 

В агроформуваннях Самбірського району тривають осінньо-польові роботи . Зокрема, проходить збір врожаю кукурудзи на зерно  в ТзОВ «Гарні врожаї», с.Чуква, ТзОВ «АгрокультураЗахід», с.Вощанці та збір сої в СФГ Кільгана , с.В.Білина, ФГ Загвойського, с.Кульчиці.

Детальніше: Управління агропромислового...

   

27 травня в с. Луки Самбірського району на підприємстві по виробництву біодизелю керівником якого є Іван Кільган, було проведено виробничу нараду щодо перспективи розвитку ринку біологічного пального для використання в сільському господарстві. Піднімалися теми обліку та шляхів реалізації даної продукції.

Детальніше: СФГ Кільгана І.С. візьме...

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

Перегляди статей
4902127

На сайті 204 гостей та користувачі відсутні

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua