Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Відділ Економіки.

Вирішення проблемних питань суб’єктів бізнесу, що виникають у процесі здійснення ними господарської діяльності та стримують процеси інвестування – така основна мета зустрічі керівника департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Романа Филипіва, голови райдержадміністрації Миколи Фрея, представників контролюючих та дозвільних органів із суб’єктами підприємницької діяльності.

Наше завдання - змінити ставлення потенційних інвесторів до регіону і створити їм сприятливі умови. Адже кожне нове підприємство – це реальна перспектива оживити сектор районної економіки, це нові робочі місця, це стабільні надходження до бюджету, покращення соціального становища населення.
«Створення сприятливого інвестиційного середовища, скоречення часових витрат, вирішення питань бізнесу, які виникають під час отримання дозвільних документів, є основною роботою Служби інвестора, створеної при обласній державній адміністрації, та відповідальних осіб райдержадміністрацій, що здійснюють супровід інвестиційних проектів» - наголосив Роман Филипів.
В ході дискусії підприємці змогли отримати відповіді на поставлені запитання. Також було дано доручення щодо виконання піднятих проблем, які потребують доопрацювання.

Світлина від Відділ Економіки.

Світлина від Відділ Економіки.

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

Перегляди статей
4914887

На сайті 106 гостей та користувачі відсутні

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua