Самбірська

районна державна адміністрація

Новини економіки

Результат пошуку зображень за запитом "акциз фото"

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Романа Біндаса відбулося засідання робочої групи з мобілізації надходжень до місцевого бюджету. Основне питання - сплата акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів.

Детальніше: Здійснюємо контроль за...

Світлина від Відділ Економіки.

В поточному році в районі втілюється 45 мікропроектів вартістю 10,6 млн. грн. З метою перевірки якості виконання ремонтно-будівельних робіт, стану освоєння бюджетних коштів голова районної державної адміністрації Микола Фрей здійснив робочу поїздку на об’єкти району.

Детальніше: На Самбірщині триває...

2лода конкурс

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 27.07.2017 року оголосило про проведення конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄC у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики — Підтримка регіональної політики України, який триватиме до 18.00 27.09.2017.

Детальніше: ОГОЛОШЕНО КОНКУРС ПРОЕКТІВ!

31 липня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Роман Біндас провів засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Детальніше: Засідання робочої групи з...

Світлина від Відділ Економіки.

В рамках обласного конкурсу мікропроектів в районі тривають роботи з відновлення, реконструкції, ремонту соціально важливих об’єктів. Станом на 27 липня завершено реалізацію 9-ти мікропроектів загальною вартістю 2,3 млн. гривень.

Детальніше: В районі завершено 9...

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

Перегляди статей
4166025

На сайті 178 гостей та користувачі відсутні

 

  

   

 

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua