Самбірська

районна державна адміністрація

Новини економіки

Світлина від Відділ Економіки.

Проблема підвищення енергоефективності, а отже і економічного використання енергоносіїв набуває все більшого і більшого значення. За інформацією Держенергоефективності в Україні близько 70 тисяч бюджетних установ. Всі вони споживають в 2-3 рази більше енергоресурсів, ніж в Європі.

Детальніше: Семінар щодо впровадження...

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

13 червня робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення здійснила виїзд на територію сіл Ралівка, Сіде та Городище.

Детальніше: Виїзне засідання робочої...

 Картинки по запросу самбірський районЗа підсумками чотирьох місяців - Самбірщина на 11 місці. Лише завдяки налагодженій тісній співпраці райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, усіх територіальних органів виконавчої влади, підприємств та організацій району вдалося досягнути такого показника. 

Детальніше: У рейтингу районів...

Світлина від Відділ Економіки.Саме з цією метою сьогодні, 31 травня, було проведено чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Роботодавці, якi використовують найману працю, несуть вiдповiдальнiсть за дотримання норм трудового законодавства. 

Детальніше: Збільшення рівня...

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

Перегляди статей
3696206

На сайті 162 гостей та користувачі відсутні

 

  

   

 

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua