Самбірська

районна державна адміністрація

Результат пошуку зображень за запитом "енергоефективність фото"

10-13 листопада 2015 року  в м. Київ на території Міжнародного виставкового центру за адресою Броварський проспект,15 відбудеться VIII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювана енергетика – 2015», основна тематика якої: промислове та побутове енергозберігаюче обладнання, енергоефективні технології у побуті, виробництві та бізнесі, альтернативні види палива, відновлювана енергетика. 

 Ділова програма супутніх заходів передбачає проведення VII Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму з питань енергоефективності та відновлюваної енергетики.

Ключові питання цьогорічного Форуму:

-Фінансові інструменти стимулювання енергоефективності. Державні ініціативи в житловому секторі та міжнародні проекти;

-ЕСКО: потенціал впровадження, успішні практики, інституційні бар’єри;

-Енергоменеджмент в бюджетній сфері. Місцеві ініціативи та міжнародний досвід;

-Стан та перспективи розвитку відновлюваної енергетики в контексті євроінтеграційних процесів.

Форум та Виставка – ключові події в Україні, присвячені питанням ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, енергозбереженню, розвитку відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива та є платформою для продуктивного діалогу між бізнесом та владою, потужний інструмент налагодження міжнародних контактів та залучення інвестицій.

З питань участі у Виставці необхідно звертатись у Міжнародний виставковий центр за тел.: (044) 201-11- 59, 201-11- 66 та e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Детальна інформація на сайті: http://www.iec-expo.com.ua/uk/energoefektivnist-2015/tematika-vistavki-ee-2015.html.

З питань участі у Форумі звертайтеся за тел.: (044) 590-59-65 та e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. З програмою Форуму можна ознайомитися за посиланням:http://saee.gov.ua/sites/default/files/documents/Programa_Forumu.pdf.

Участь у Форумі безкоштовна.

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

Перегляди статей
4952630

На сайті 282 гостей та користувачі відсутні

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua