Самбірська

районна державна адміністрація

Результат пошуку зображень за запитом "день підприємця"В першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця.

Малий бізнес є основою економічного потенціалу району. Адже саме бізнес вносить вагомий вклад у збільшення загальних обсягів виробництва продукції, роздрібного товарообігу, підвищує добробут населення району шляхом залучення широких верств населення до такої діяльності.

Він сприяє створенню нових робочих місць та поглинанню надлишкової робочої сили. На початок 2015 року в районі функціонувало 178 малих підприємств, в тому числі 166 мікропідприємств. На 10 тис. населення  припадало 26 підприємств (по області - 73). За даними ОДПІ у Самбірському районі станом на 01.01.2015 року зареєстровано 1285 платників податків - фізичних осіб-підприємців. Суб’єкти підприємницької діяльностіі забезпечують роботою майже 2,5 тис. мешканців району. Питома вага надходжень до бюджетів усіх рівнів від суб’єктів малого підприємництва складає майже 20 %. Переважна кількість підприємств працює в сфері торгівлі, наданні послуг та сільського господарства

В обласному конкурсі, приуроченому до «Дня підприємця – 2015», переможцем у номінації «Краще мале підприємство Львівщини» стало ПП "Алекс".

 

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

Перегляди статей
4952621

На сайті 280 гостей та користувачі відсутні

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua