Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.Сьогодні, 28 листопада, робочою групою здійснено виїзд на територію Воютицької сільської ради.


Було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу у ФГ «Воютичанка», на підприємстві ТзОВ «Чумак» та із підприємцями Заращаком В.М., Лесиком Р.Я., Савкою Г.М., Макарською Н.Р. щодо необхідності дотримання норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників; Закону України «Про оплату праці» в частині виплати мінімальної заробітної плати, яка становить 3200 гривень. Наголошено про значні збільшення розмірів штрафних санкцій за порушення законодавства про працю, передбачених статтею 265 Кодексу законів про працю України. Серед підприємців проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо запобігання нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми шляхом формування у потенційних мігрантів правильних соціальних орієнтирів, а також реальних уявлень про умови й ризики праці за кордоном, мотивації до офіційного працевлаштування в Україні тощо.
Про легалізацію трудових відносин з найманими працівниками, дотримання норми робочого часу та відпочинку, встановлення вихідних днів та інше, проінформував головний державний інспектор ГУ Держпраці у Львівській області Лизан Мирон Олексійович.
Куб’як Надія Костянтинівна – заступник начальника Самбірського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Львівській області наголосила на перевагах офіційного працевлаштування та розповіла про можливість реєстрації на ВЕБ – порталі Пенсійного фонду України.
За результатами засідання вирішено продовжити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи у сфері легалізації виплати заробітної плати серед суб’єктів господарювання району.

Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.   Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

Перегляди статей
4682994

На сайті 183 гостей та користувачі відсутні

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua