Самбірська

районна державна адміністрація

 

Членами ради було розглянуто чотири питання, які розглядатимуться на Колегії 26 травня поточного року. Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Тетяна Курман доповідала «Про проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Самбірського району на 2016 рік».

Тетяна Миколаївна проаналізувала всі галузі господарського комплексу району та вказала на важливі об’єкти соціально-культурного та житлово-комунального призначення, що потребують першочергового будівництва, реконструкції та добудови.

«Про підсумки роботи житлово-комунального господарства району в осінньо-зимовий період 2015/16 року та завдання на наступний опалювальний сезон» звітувала начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури Алла Войтович. Було зазначено, що з метою підготовки та успішного проходження опалювального періоду 2016/17 року головою Самбірської райдержадміністрації прийнято розпорядження від 23.05.2016 № 217 «Про підготовку до опалювального сезону 2016/17 року».

Головний спеціаліст відділу освіти Любов Мичковська інформувала «Про організацію відпочинку та оздоровлення учнів загальноосвітніх навчальних закладів району влітку 2016 року». З 1 червня 2016 року (10-12 днів) при 14 середніх загальноосвітніх школах І-ІІІ ст. будуть працювати відпочинкові групи з 3-х, 4-х годинним перебуванням дітей без харчування, - зазначила Любов Мирославівна. Членами Громадської ради було запропоновано під час літнього оздоровлення дітей у пришкільних таборах заборонити доступ до комп’ютерних класів.

У березні 2016 року субсидіями на житлово-комунальні послуги користувалось 10255 сімей на загальну суму 31921,19 тис. грн., такі дані озвучила заступник начальника управління соціального захисту населення Марія Ліпецька під час інформування членів ради по питанню «Про підсумки роботи управління соціального захисту населення райдержадміністрації з питань надання допомог, пільг та субсидій населенню у 2015 році та І кварталі 2016 року». 

 

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

Перегляди статей
4685727

На сайті 105 гостей та користувачі відсутні

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua