Самбірська

районна державна адміністрація

 

Членами ради обговорено питання «Про стан виконання програми щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про роботу Рудківської дитячої музичної школи», «Про підготовку до проведення жнив 2015 року», «Про стан погашення заборгованості платниками району по страхових внесках та відшкодування пільгових пенсій».

Доповідачами по даних питаннях були начальник служби у справах дітей Любов Волошин, начальник відділу культури Василь Федірко, начальник управління агропромислового розвитку Дмитро Глухий. Також у засіданні громадської ради взяли участь керівник апарату Руслана Ревть, завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Анна Німеровська.

Членами громадської ради були заслухані усі питання. Звучало багато запитань та відповідей. Зокрема членами ради було запропоновано винести на засідання Колегії наступне: прийняти звернення про потребу детальної і повної інвентаризації житлового фонду в районі, звернути увагу на встановлення твердопаливних котлів для опалення, про можливість співпраці з італійською фірмою, яка встановлює котли безкоштовно, Звернути увагу на те, щоби інвестори винищили борщівник на орендованих ними територіях і дбали про розвиток інфраструктури та соціальні питання сіл, в яких вони мають оренду. Посилити контроль за дотриманням ними сівозміни, зокрема використанням ріпаку, та дотримувались законодавства з питань екології. З цією метою надіслати листи від райдержадміністрації всім орендарям. Управлінню агропромислового розвитку здійснювати контроль за діяльністю інвесторів в районі. Рекомендувати розглянути питання можливості зниження ціни фірмами механізаторів  за механізований збір урожаю в селянських господарствах, бо при високих цінах в майбутньому зменшується кількість посівних площ. Здійснювати  закриття шкіл лише після того, як дітям буде надана можливість доїзду до іншого населеного пункту (дорога, автобус), а педагогам – працевлаштування. Вести роботу з педагогами - пенсіонерами, які працюють на повній ставці, і переконувати їх віддати молодим колегам частину свого навантаження. Контролювати використання приміщень, які можуть бути вивільнені  - з тим, щоби при покращенні демографічної ситуації в майбутньому вони могли б знову використовуватись для освітніх цілей.

З метою здійснення реформ в Україні та з метою збереження  гуманітарної складової життя її громадян, звертатись до депутата ВР Ярослава Дубневича з конкретними пропозиціями внесення змін в діюче законодавство  щодо гуманітарних питань , зокрема, освіти, медицини і культури.  

 

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

Перегляди статей
4685719

На сайті 110 гостей та користувачі відсутні

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua