Самбірська

районна державна адміністрація

Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту

Результат пошуку зображень за запитом "молодь львівщини"Сектор з питань молоді та спорту районної державної адміністрації інформує, що 22 січня 2018 року в м. Львові (Львівська обласна державна адміністрація, вул. Винниченка, 18, каб. 412 ) о 17.00 год. відбудеться презентація та роз’яснення усіх умов для участі в конкурсі молодіжних проектів у межах обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки. 

Детальніше: Відбудеться презентація та...

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.16 грудня 2017 року в с. Ралівка на базі Ралівської СЗШ І-ІІІ ст. ім. Івана Франка відбувся турнір з шахів серед дітей, приурочений до Дня Святого Миколая.

Детальніше: Відбувся турнір з шахів...

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.12 грудня 2017 року в с. Дубрівка на базі Дубрівської СЗШ І-ІІ ст. відбулися заходи неформальної освіти: педагогом-організатором Валентиною Подолець проведено семінар-заняття для учнів 7-9 класів (32 осіб) на тему: «Конфлікт і спілкування». Участь у даному заході взяли: головний спеціаліст служби у справах дітей РДА – Зоряна Войтович, старший інспектор ювенальної превенції Самбірського відділу поліції – Галина Андрощук, головний спеціаліст сектору з питань молоді та спорту РДА – Галина Васюта та завідувач сектору з питань молоді та спорту РДА – Василь Лесько.

Детальніше: Заходи неформальної освіти...

7 грудня 2017 року в м. Самборі (спортивний зал міської ДЮСШ) відбувся турнір з міні-футболу серед дівчат, приурочений до Міжнародного Дня футболу та Дня Святого Миколая.

Детальніше: Відбувся турнір з...

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.5 грудня 2017 року робоча група з проведення Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» в Самбірському районі у складі: головного спеціаліста служби у справах дітей РДА – Зоряни Войтович, старшого інспектора ювенальної превенції Самбірського відділу поліції – Галини Андрощук та головного спеціаліста сектору з питань молоді та спорту РДА – Галина Васюти обстежила торгівельний заклад Городищенської сільської ради (магазин ТзОВ «Чумак») з метою виявлення фактів порушень чинного законодавства щодо незаконного продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів, обстеження вулиць населеного пункту на предмет наявності зовнішньої реклами алкогольних напоїв і тютюнових виробів та здійснення інформаційно-просвітницької роботи.

Детальніше: Всеукраїнська...

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

Перегляди статей
4705496

На сайті 166 гостей та користувачі відсутні

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua