Самбірська

районна державна адміністрація

Служба у справах дітей

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.20 грудня 2017 року голова районної державної адміністрації М. Фрей, голова комісії з питань захисту прав дитини при Самбірській районній державній адміністрації, провів чергове засідання комісії, на якому було розглянуто 2 питання щодо захисту прав та законних інтересів дітей, а саме: про надання дозволу на дарування будинку, у якому зареєстровані малолітні діти, та земельної ділянки для його обслуговування; про розгляд та затвердження індивідуальних планів соціального захисту двох дітей-сиріт та однієї дитини, позбавленої батьківського піклування, що перебувають на обліку в службі у справах дітей Самбірської районної державної адміністрації.

Детальніше: Відбулось засідання комісії...

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

13 грудня 2017 року начальником відділу запобігання дитячої безпритульності, бездоглядності та профілактики правопорушень серед дітей служби у справах дітей райдержадміністрації Наталією Білас спільно із старшим інспектором сектора ювенальної превенції Самбірського ВП ГУНП України у Львівській області Галиною Андрощук з учнями 5-11 класів Монастирецької СЗШ І-ІІІ ст. проведено лекцію «Кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх», обговорено питання їхніх прав та обов’язків, належної поведінки в школі, про негативний вплив алкоголю та куріння на організм підлітка, розповсюджено буклет «Скільки їх, доріг в безодню». 

Детальніше: Профілактичні заходи 

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

12 грудня 2017 року начальником відділу запобігання дитячої безпритульності, бездоглядності та профілактики правопорушень серед дітей служби у справах дітей Самбірської райдержадміністрації Наталією Білас перевірено стан організації виховної та правовиховної роботи в Чернихівській СЗШ І-ІІ ст. 

Детальніше: Перевірка виховної та...

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

Відповідно до плану роботи Координаційної ради Самбірської районної державної адміністрації з питань дітей на 2017 рік, 14 грудня проведено ІV засідання, на яке були запрошені спеціаліст загального відділу з питань супроводу соціально незахищених категорій населення Бабинської сільської ради Ірина Кузбит, в. о. директора Новокалинівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Горун, фахівець із соціальної роботи Рудківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Вавшкевич.

Детальніше: Відбулося ІV засідання...

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.6 грудням 2017 року начальником відділу запобігання дитячої безпритульності, бездоглядності та профілактики правопорушень серед дітей служби у справах дітей Самбірської райдержадміністрації Наталією Білас перевірено стан організації виховної та правовиховної роботи в Чайковицькому навчально-виховному комплексі «середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -дошкільний навчальний заклад».

Детальніше: Перевірка виховної та...

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

Перегляди статей
4705498

На сайті 169 гостей та користувачі відсутні

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua