Самбірська

районна державна адміністрація

СРЦСССДМ

17 січня 2018 року спеціалістами Самбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксаною Паславською та Олександрою Башак та спеціалістом у справах сім’ї та молоді Ралівської сільської ради Іриною Василишин було здійснено виїзд у с.Нагірне в сім’ю, яка перебуває на обліку Центру, як така, що опинилася у складних життєвих обставинах.

Детальніше: Здійснено виїзд у сім’ї 

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.З метою розкриття творчого потенціалу та підтримки дітей з функціональними обмеженнями 20 грудня 2017 року Самбірським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було оголошено конкурс дитячої творчості "Новорічні та Різдвяні свята на селі", участь у якому могли взяти діти з функціональними обмеженнями віком від 6 до 18 років.

Детальніше: Різдво очима дітей 

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.З метою соціального захисту прав дітей, 2 січня 2018 року фахівцем із соціальної роботи Самбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олександрою Башак та головним спеціалістом служби у справах дітей Самбірської районної державної адміністрації Зоряною Войтович, спільно з старшим інспектором ювенальної превенції Самбірського відділу поліції ГУНП України у Львівській області Галиною Андрощук, педагогами Самбірської середньої школи № 1 здійснено виїзд у с.Міжгайці в сім’ю, дитина з якої тривалий час не відвідує школу.

Детальніше: Проведення профілактичних...

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

14 грудня 2017 року фахівцем із соціальної роботи Самбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олександрою Башак було здійснено виїзд у с.Бісковичі у сім’ю, яка перебуває під соціальним супроводом Центру та сім’ю, яка перебуває на обліку Центру, як така, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Детальніше: Здійснено виїзд у сім’ї 

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.29 листопада 2017 року спеціалістами Самбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксаною Паславською та Олександрою Башак було здійснено виїзд у с.Сприня у 2 сім’ї, які перебувають на обліку Центру, як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах. У даних сім’ях виховується 5 дітей. За результатами проведеної роботи складено акти оцінки потреб дитини та її сім’ї.

Детальніше: Здійснено виїзд у сім’ї 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

Перегляди статей
4705499

На сайті 170 гостей та користувачі відсутні

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua