Самбірська

районна державна адміністрація

Оголошення

Картинки по запросу звіт голови1 березня 2018 року о 17:00 год. в сесійній залі районної ради голова Самбірської районної державної адміністрацій Микола Фрей відзвітує про проведену роботу у 2017 році та перспективні плани на 2018 рік. 

Детальніше: 1 березня 2018 року...

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області продовжує конкурс інвестиційних проектів. Він триватиме з 1 лютого по 1 березня 2018 року. 

Детальніше: Представників малого бізнесу...

18-19 травня в місті Києві, (приміщення Торгово-промислової палати України, вул. Велика Житомирська, 33) проходитиме Перший бізнес-форум української діаспори та закордонних друзів України, який пройде під гаслом «Українці світу – для України».

Детальніше: Бізнес-форум "Українці світу...

ПП «Центр публічних закупівель «ТЕНДЕР-ЕКСПЕРТ» запрошує Вас взяти участь у навчанні з питань організації та здійснення публічних закупівель для замовників торгів. Навчання проводиться щомісячно.  Найближча дата - 18-19 травня 2017року.

Детальніше: До уваги органів державної...

Результат пошуку зображень за запитом "семінар «Участь у міжнародних тендерах. Від ідеї до перемоги». фото"14 березня 2017 року з 9.30 до 15.00 у приміщенні Львівської обласної адміністрації (вул. Винниченка,18,  кімната №412)  відбудеться регіональний семінар «Участь у міжнародних тендерах. Від ідеї до перемоги».

Детальніше: Семінар щодо участі у...

Інформуємо, що на території Львівської області здійснює свою діяльність виробниче підприємство ТзОВ "Пліт", яке спеціалізується на виготовленні комплексних систем огорож, кованих виробів та елементів, сіток плетених, канілірованих та зварних.

Детальніше: До відома керівників...

Результат пошуку зображень за запитом "навчання по тендерах фото львівська торгово промислова"З 1 серпня 2016 року вступив в силу  Закон України від 25.12.2015 р. № 922-VIІI «Про публічні закупівлі» для усіх замовників, що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання.

Львівська торгово-промислова палата проводить навчання членів тендерного комітету та уповноважених осіб.

Детальніше: Навчання по тендерних...

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua