Самбірська

районна державна адміністрація

Оголошення

Результат пошуку зображень за запитом "семінар «Участь у міжнародних тендерах. Від ідеї до перемоги». фото"14 березня 2017 року з 9.30 до 15.00 у приміщенні Львівської обласної адміністрації (вул. Винниченка,18,  кімната №412)  відбудеться регіональний семінар «Участь у міжнародних тендерах. Від ідеї до перемоги».

Детальніше: Семінар щодо участі у...

Інформуємо, що на території Львівської області здійснює свою діяльність виробниче підприємство ТзОВ "Пліт", яке спеціалізується на виготовленні комплексних систем огорож, кованих виробів та елементів, сіток плетених, канілірованих та зварних.

Детальніше: До відома керівників...

Результат пошуку зображень за запитом "навчання по тендерах фото львівська торгово промислова"З 1 серпня 2016 року вступив в силу  Закон України від 25.12.2015 р. № 922-VIІI «Про публічні закупівлі» для усіх замовників, що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання.

Львівська торгово-промислова палата проводить навчання членів тендерного комітету та уповноважених осіб.

Детальніше: Навчання по тендерних...

Результат пошуку зображень за запитом "україна румунія фото"До відома  зацікавлених організацій та підприємств!

Спільно з Посольством України в Румунії та Румунсько-Українською двосторонньою торговою палатою  на 2017 рік заплановано низку економічних місій румунських компаній в регіони України. 

Детальніше: Щодо  двосторонньої...

вуличні світлодіодні світильники львівВ листопаді 2016 року у Львові розпочало свою діяльність виробниче підприємство ТОВ "Ледпрофлайн", яке спеціалізується на виробництві інноваційних світлодіодних світильників нового покоління типу LPL-1 та LPL-2 потужністю 60-260 Вт.

Детальніше: Підтримаймо львівського...

Результат пошуку зображень за запитом "бізнес-форуму української діаспори фото"За ініціативи Торгово-промислової палати України та Української Всесвітньої Координаційної Ради у травні 2017 року в м. Києві заплановано проведення бізнес-форуму української діаспори за участі представників ділових кіл та представників влади України.

Детальніше: Щодо проведення...

Публічного звіт голови Самбірської районної державної адміністрації Фрея М. М. про підсумки роботи за 2016 рік відбудеться 07 лютого 2017 року у сесійній залі Самбірської районної ради (м.Самбір, вул.Мазепи,8).

Детальніше: Запрошуємо на публічний звіт...

 

  

   

 

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua