Самбірська

районна державна адміністрація

Виступи керівництва

З метою інформування громадськості про результати діяльності за підсумками 2016 року, відповідно до частини третьої статті 45 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII "Про державну службу", на виконання Наказу Національного агенства України з питань державної служби від 20 грудня 2016 року №277 "Про затвердження Типового порядку порядку проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади", вашій увазі пропонується звіт голови Самбірської районної державної адміністрації М. М. Фрея. 

Детальніше: Публічний звіт голови...

Дорогі галичани!
Сердечно вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
Новорічне свято є символом нових надій та сподівань, тож нехай 2015 рік стане для нас роком миру та єдності, позитивних перетворень і звершень.
Сьогодні наша держава переживає серйозні випробовування. Та згуртувавшись, з Божою допомогою, ми впевнено долаємо усі труднощі і вкотре доводимо, що любов до рідного краю — це могутня сила.
Щиро бажаю, щоб свято Різдва Христового завітало до вас колядками та щедрівками, зігріло душевним теплом, добротою і любов’ю вашої родини.
Пам'ятаймо і про тисячі українських героїв, які у ці дні продовжують невтомно захищати наш спокій. Нехай їхня міць та мужність надихає кожного з нас!
Миру вам і впевненості у завтрашньому дні, сімейного добробуту та міцного здоров'я!

З щирістю і повагою, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег СИНЮТКА

 

Шановні жителі Самбірщини, воїни Збройних Сил України,
вихідці з Самбірщини, які беруть участь в антитерористичній операції!

У ці передсвяткові дні щиро вітаю Вас з Різдвом Христовим та Новим 2015 роком! Хай одвічна Божа благодать ясним променем увійде у Вашу оселю, наповнить душі християнським милосердям, Христовим всепрощенням і всеперемагаючою любов’ю. Нехай Різдвяне благословення наповняє серця радістю, оптимізмом, вірою в перемогу високого духовного ідеалу та додасть нових сил для праці на благо Української держави. Хай новонароджений Ісус провадить Вас у здоров’ї і щасті, хай мир і спокій назавжди запанують у Вашій оселі, у нашій рідній Україні. Христос Рождається! Славімо Христа!

З повагою
голова Самбірської районної
державної адміністрації                                                     Олег Домчак

 

Щоб успішно увійти в новий 2015, необхідно підвести підсумки старого року, проаналізувати зроблене, відзначити досягнення й успіхи, виділивши нові завдання на майбутнє.

Детальніше: ПРО ПІДСУМКИ ЗРОБЛЕНОГО У...

 

Шановні судді та працівники судових установ!

За нинішніх непростих умов, що склалися в державі, судова система привертає пильну увагу громадян, політиків та міжнародної спільноти, а тому її представники мають особливо гостро усвідомлювати відповідальність, у тому числі й моральну, і докладати максимум зусиль для наближення вітчизняного судочинства до європейського рівня та стандартів, у яких головне – права і свободи людини.

Детальніше: 15 грудня – День працівників...

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

У цей день українці вшановують людей, яким долею судилося ліквідовувати найбільшу техногенну катастрофу, яку знало людство – аварію на Чорнобильській АЕС.

Цей день є днем вдячності і шани, адже саме 14 грудня було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком атомної електростанції.

Детальніше: Шановні учасники ліквідації...

Результат пошуку зображень за запитом "фото 7 грудня – День працівників місцевого самоврядування"

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Тож нехай День місцевого самоврядування об’єднує нас у спільному прагненні зробити наш Самбірський район і всю Україну щасливими і багатими!

Детальніше: 7 грудня – День працівників...

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua