Самбірська

районна державна адміністрація

Експрес-інформація

Розпочато прийом заявок на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України. Премію може отримати молодь віком від 14 до 35 років.

Детальніше: Розпочато прийом заявок на...

Результат пошуку зображень за запитом "увага"Повідомляємо Вас, що у відповідності до діючого Закону України «Про державні соціальні стандарти і державні соціальні гарантії»  право пільги на транспортні послуги надається  громадянам України виключно  Законами України (стаття 19).

Детальніше: Увага! 

Петро Порошенко: Україна – особливе місце на мапі Європи і саме тут вирішується її майбутнєПрезидент Петро Порошенко відзначив, що восени минулого року Україна зробила важливі кроки, ухваливши цілу низку стратегічних реформ. Ці реформи роблять нашу державу більш стійкою на внутрішньому фронті і цей шлях слід продовжити і в нинішньому році. Глава держави подякував партнерам, передусім країнам Великої сімки, за підтримку України.

Детальніше: Петро Порошенко: Україна –...

Глава держави: У 2018 році маємо амбітні пріоритети в реформахУ 2018 році пріоритети України в реформах є не менш амбітними: приватизація, дерегуляція, покращення інвестиційного клімату, Національне бюро фінансової безпеки, податок на виведений капітал, ліберальне валютне законодавство, подальше удосконалення тендерного законодавства, роботи енергетичного сектору, а також законодавство про національну безпеку. Про це Президент Петро Порошенко заявив під час зустрічі з главами дипломатичних представництв іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих в Україні. 

Детальніше: Глава держави: У 2018 році...

17 січня 2018 року спеціалістами Самбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксаною Паславською та Олександрою Башак та спеціалістом у справах сім’ї та молоді Ралівської сільської ради Іриною Василишин було здійснено виїзд у с.Нагірне в сім’ю, яка перебуває на обліку Центру, як така, що опинилася у складних життєвих обставинах.

Детальніше: Здійснено виїзд у сім’ї

 Неоголошена війна на Сході України триває вже близько чотирьох років. Багато молодих українців пішли захищати Батьківщину. У кожного з військовослужбовців, як мовиться, своя війна, кожен по особливому її сприймає і переймається нею. Журналісти газети "Високий Замок" запросили до розмови одного з учасників антитерористичної операції, старшого штурмана вертолітної ескадрильї Новокалинівської вертолітної бригади Костянтина Коваленка.

Детальніше: Учасник АТО Костянтин...

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

Про це йшлося сьогодні, 17 січня 2018 року, під час наради з керівниками об’єднаних територіальних громад, яку провела заступник голови Самбірської райдержадміністрації Л.Ленартович.

Детальніше: Налагодження співпраці між...

Результат пошуку зображень за запитом "платники податків"24 січня 2017 року у м. Львові Головним управлінням ДФС у Львівській області буде проведено безкоштовний семінар для платників податків Львівської області, які перебувають на обліку в ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, на тему: «Нове у 2018 році. Підведення підсумків 2017 року» за участю представників аудиторської спільноти Львівщини.

Детальніше: Шановні платники податків! 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua