Самбірська

районна державна адміністрація

Експрес-інформація

Президент визначив двох представників Конкурсної комісії з добору кандидатів на посади членів НКРЕКППрезидент Петро Порошенко підписав Указ «Про визначення осіб до складу Конкурсної комісії з добору кандидатів на посади членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

Детальніше: Президент визначив двох...

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.17 листопада 2017 року в сесійній залі районної ради урочистосто відзначили кращих працівників сільського господарства з нагоди професійного свята. Привітання та теплі слова подяки за досвідченість та любов до землі на адресу аграріїв району прозвучали із вуст керівників Самбірщини. Перший заступник голови Самбірської районної державної адміністрації Р. Біндас та заступник голови районної ради А.Бобак привітали працівників сільського господарства Самбірщини.

Детальніше: З нагоди професійного свята...

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.З метою соціального захисту прав дітей та перевірки готовності сімей до зими 17 листопада 2017 року спеціалістами Самбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксаною Павлішак та Марією Федишак спільно з спеціалістом Служби у справах дітей Самбірської РДА Зоряною Войтович, дільничим офіцером поліції Самбірського відділу поліції ГУНП України у Львівській області Циквасом М.М., обстежено умови проживання 2 сімей у селі Вістовичі, які опинилася в складних життєвих обставинах.

Детальніше: Здійснено виїзд у сім’ї...

Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.Сьогодні, 17 листопада, робочою групою здійснено виїзд на територію Воле- Баранецької ОТГ.

Детальніше: Виїзне засідання робочої...

Всесвітній день боротьби проти хронічних обструктивних захворювань легень заснований Глобальною ініціативою з боротьби проти ХОЗЛ і проводиться у всьому світі щорічно 17 листопада. У цей День фахівці охорони здоров’я та пацієнтські організації проводять заходи щодо підвищення обізнаності проХОЗЛ і поліпшення допомоги хворим.

Детальніше: 17 листопада - Всесвітній...

Результат пошуку зображень за запитом "картопля"Картопля в Україні — це незамінний продукт харчування. Для кожного господаря важливо не тільки зібрати врожай цієї культури, але й добре його зберегти.

Детальніше: ЯК ЗБЕРЕГТИ КАРТОПЛЮ ДО ВЕСНИ

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.15 листопада 2017 року в м. Рудки (вул. Лісна, 48, міський стадіон) встановлено та облаштовано спортивний майданчик із тренажерним обладнанням на виконання Обласної програми «Спортивний майданчик» на 2017-2021 роки, відповідні роботи проводила фірма «Інтер Атлетіка».

Детальніше: Встановлено та облаштовано...

Глава держави взяв участь у проведенні ходових випробувань катера УМС-1000Під час робочої поїздки до Донецької області Президент, Верховний Головнокомандувач  Збройних Сил України Петро Порошенко відвідав Маріупольський загін морської охорони Державної прикордонної служби України, де взяв участь у проведенні ходових випробувань катера УМС-1000.

Детальніше: Глава держави взяв участь у...

Президент вручив бойовий прапор 503-му окремому батальйону морської піхоти ВМСПрезидент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко під час робочої поїздки до Маріуполя вручив бойовий прапор 503-му окремому батальйону морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Детальніше: Президент вручив бойовий...

 

  

   

 

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua