Самбірська

районна державна адміністрація

Відповідно до річного плану роботи служби у справах дітей Самбірської райдержадміністрації, 13 лютого 2018 року начальником відділу запобігання дитячої безпритульності, бездоглядності та профілактики правопорушень серед дітей служби у справах дітей Наталією Білас перевірено стан організації виховної та правовиховної роботи в Бабинській СЗШ І-ІІІ ст.

Педагогічний колектив закладу використовує різні форми правового виховання, такі як тижні правових знань (з 04.12 по 10.12.2017 року проведено Всеукраїнський тиждень права), тематичні уроки «Права людини, громадянина», правовий брейн-ринг, конкурс творів на правознавчу тематику «Незнання законів не звільняє від відповідальності», зустріч із представниками правоохоронних органів.

Координацію роботи з профілактики правопорушень серед учнів здійснює Рада профілактики правопорушень. Згідно з планом роботи Ради профілактики на 2017-2018 н.р. заплановано провести 9 засідань, станом на 13.02.2018 року проведено 5, ведуться протоколи. На час перевірки на внутрішкільному обліку дітей, схильних до правопорушень, немає.

Під час перевірки організації виховної та правовиховної роботи в Бабинській СЗШ І-ІІІ ст. порушень не виявлено.

З метою проведення профілактичної, інформаційно-просвітницької роботи, формування здорового способу життя спільно з інспектором ювенальної превенції Самбірського ВП ГУНП України у Львівській області Мартою Кусень прочитано лекції серед учнів 1-11 класів на тему «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх», «Діти  в соціальних мережах», а також під час бесіди з учнями наголошено на відвідування навчальних занять та пропуски їх без поважних причин, розповсюджено буклети «Скільки їх, доріг в безодню». Дирекції школи рекомендовано звернути увагу на користування дітьми соціальними мережами ("ВКонтакте", "Однокласники", а також сервісів Mail.Ru та "Яндекс") та провести виховні години на дану тематику.

 

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua