Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.
13 лютого 2018 року у відділі освіти відбулася нарада з заступниками директорів з виховної роботи та педагогами-організаторами шкіл, під час якої були розглянуті питання національно-патріотичного виховання, стану відвідування учнями закладів освіти, епідеміологічної ситуації у школах району.
Розпочала роботу круглого столу заступник голови РДА Леся Ленартович. Леся Ігорівна акцентувала увагу присутніх на пріоритетності національно-патріотичного виховання у школах, важливості позакласної  роботи у даному напрямку. Зусилля педагогів мають бути спрямовані на підвищення рівня патріотизму молодого покоління. Важливо, щоб кожен навчальний заклад став для дитини осередком становлення громадянина-патріота.
Важлива роль у військово-патріотичному вихованні, підвищенні престижу військової служби належить учителям предмету «Захист Вітчизни». Саме на таких уроках школярі повинні зрозуміти, що вони – майбутні захисники держави.
Окремо Ленартович Л.І. звернула увагу на важливому зараз питанні - стані профілактичної роботи в школах з запобігання кору та грипу, необхідності щеплень, співпраці з медичними працівниками, важливості співпраці заступників директорів та класних керівників з батьками з питань вакцинування.
В.о. начальника відділу освіти Оксана Хула довела до відома присутніх план-графік відвідування експозицій музеїв області учнями закладів загальної середньої освіти, який реалізується на виконання Указу Президента України від 13.10.2015 № 580/2015 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки».
 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua